Jump to content
Sign in to follow this  
F0rever

Sondaje

Sondaje  

9 members have voted

1. 1. Doriti ca teste tw sa fie inlaturate/You want the TW Test remove?

• Da, acum exista un anticheat imbunatatit la admini./Yes, now is the anti cheat upgrade on admin.
    • Nu, deoarece anticheatul probabil are buguri si/sau sunt minciuni./No, because the anticheat maybe are bugs.
    • E bine asa./Is ok now
  2. 2. Ati dori ca cativa admini sa aiba titlul pe website Test TW manager?/Do you want new admin title on website TW Test manager?

• Da, deoarece se considera a avea experienta.Yes, becouse he have experience
    • Nu, nu ar ajuta cu nimic./ No, did't help
  3. 3. Doriti cand se ia /order sa se consume materialele de la arme din seiful factiuni?

• Da, deoarece ar spori activitatea mafiei si ar fi mai roleplay
    • Nu, e bine cum e acum.
  4. 4. Doriti ca helperi sa faca teste TW daca ar fi propunerea acceptata acestia nu mai au voie in ganguri.Do you want helper make TW test? this helpers responsable the tw test did't allowed in gangs

• Da, deoarece sunt putini admini./Yes, becouse the admins is little
    • Nu, deoarece nici admin 1 nu are experienta./No, because admins level 1 dont have experience

Recommended Posts

Am decis sa deschid si aici un topic de sondaje.Si inca ceva am votat dar nu se va pune votul meu.

Edited by F0rever

Pai nici nu stiu cum sa încep :))

1. De ce ar fi testele TW înlăturate? Nu avem sistem anti-cheat noi, e doar un zvon care s-a anunțat acum un an.

2. Dacă tot vrei sa fie scoase testele TW, de ce ai mai vrea ca unii să aibă titlul acela de TW Test Manager, cum l-ai numit tu?

3. Noi pe fiecare RPG avem 75-80% din admini care sunt pașnici si nici nu stiu cu ce mănâncă mafiile, dapai helperii?

Sondaj făcut degeaba.

• Upvote 1

Unele întrebări conțin propuneri ce nu se fac aici, iar asemenea sondaje (restul întrebărilor) sunt de râs, sincer. Pe lângă faptul că engleza este sub orice critică, întrebările sunt mai mult amuzante decât constructive. Nu se va adăuga title aiurea pe website, care oricum nu ajută cu nimic. Testele nu vor fi scoase, iar helperii nu vor putea face teste, ca și până acum. Termină cu prostiile astea, am pretenții de la tine, lider fiind. Întrebările se contrazic între ele, cum a spus și cineva mai sus.

Topic closed.

Edited by Romii

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.