Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

RPG Pokemon GO Gift&Quest


Bobo
 Share

Recommended Posts

@@Kelton,

@@Bobo,

 

Sper sa observatia acest post deoarece mi se pare cel mai prost quest de ce? Uite din cauza economiei 50 de pokeballs costa 2500$ si sunt 150 de pokemoni sa zic ca mai ratez 5-10 pokeballs ca nu observ unde este pokemonul si un simplu calcul mi-am cumparat in total 350(Calculati cati bani ati consumat si dati-mi quote ) de pokeballs = 350x2500= 875.000$ uite asa s-au dus bani si ce castig un amarat de rp si gold? si ce 100k ? atat serios iti bati joc de noi . Cam atat am avut de spus , parerea mea propie .

Edited by ZooM UG
Link to comment
Share on other sites

@@Kelton,

@@Bobo,

 

Sper sa observatia acest post deoarece mi se pare cel mai prost quest de ce? Uite din cauza economiei 50 de pokeballs costa 2500$ si sunt 150 de pokemoni sa zic ca mai ratez 5-10 pokeballs ca nu observ unde este pokemonul si un simplu calcul mi-am cumparat in total 350(Calculati cati bani ati consumat si dati-mi quote ) de pokeballs = 350x2500= 875.000$ uite asa s-au dus bani si ce castig un amarat de rp si gold? si ce 100k ? atat serios iti bati joc de noi . Cam atat am avut de spus , parerea mea propie .

Daca 50 bile costa 2,5k si iti trebuie 350, sunt vreo 25k. Tu ai calculat suma unei bile fiind 2,5k.

Edited by skullempengFTW
Link to comment
Share on other sites

În opinia mea, este un update bun și e chiar mai bine că pokemonii sunt răspândiți pe toată mapa și nu doar în cele 3 orașe. O treabă bună b-zone!

Edited by Maco
Link to comment
Share on other sites

La fel si mie mi se pare printre cele mai de CACAT update-uri.Nu la cum e lucrat ca sa nu jignim munca scripterilor,la ea in sine. Peste tot Pokemon pokemon pokemon,ati innebunit cu totii de fenomenu asta?! Sau trebuie sa feceti ceva sa atrageti jucatorii ca donatiile nu mai vin?

 

Dupa ce ca ati bagat obiecte diferite ca harta sa fie din ce in ce mai greu de facut,ati lasat si acele 2fking minute ca doar na,jucatorii trebuie sa piarda cat mai mult timp pe serverele bzone,ca asa stie conducerea sa faca jucatorii sa joace,obligandu-i sa astepte,logic.

Spuneti-mi ca sunt exact 150pokemoni pe harta ca ati pus si capac acestui update de 2lei.

 

A da,si cu skinu ala silver ce-i cu el?Ce pot sa fac eu cu el ca membru a unei factiuni?!Dupa cum stiti cu totii doar cele de 1.09kk avem voie sa le purtam.

Link to comment
Share on other sites

Misto update, imi place faza cu quest-ul, dar ar fi mai misto daca s-ar face si o harta, nu prea e de folos radarul. Multumim inca odata!

Link to comment
Share on other sites

Update-ul este bun, dar cum au zis si altii , are 2 minus-uri.

 

1 . Chestia sa astepti 2 minute.. mi se pare total aiurea.. si asa iti ea timp destul sa faci quest`ul.

2. Skin silver? Serios? La unele quest-uri dadeati slot in garaj, 3 luni de premium.. bine sa fi fost un skin platinum.. mai era sa fie cumva.. macar ala il porti si in factiuni.. dar cu skin-ul acesta silver ce sa faci ? Nu prea a fost gandita chestia asta.

Link to comment
Share on other sites

Chiar mă gândeam dacă o să vă treaca prin minte adăugarea Pokemonilor pe serverele RPG. Concluzia, B-Zone o să rămână singura comunitate care o să atingă cele mai înalte standarde, păcat că jucătorii aleg comunități fantomă sau cu sisteme copiate în defavoarea calității.

 

Păcat că nu mai vedem serverele full, poate viitoarele update-uri și de ce nu și acesta să arate că B-Zone nu o să se ducă prea curând.

 

 

 

Mi-ar placea sa ne anunti cand mai ai astfel de idei trasnite. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.