Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

RPG Pokemon GO Gift&Quest


Bobo
 Share

Recommended Posts

@, să știi, au venit cu update-urile ăstea, unele exagerate cum a fost ăla anti kamikaze, dar mai e și acum. Știu eu de ce scad playerii, o să-ți spun în privat deoarece aici nu cred că am voie și se supără unii.

@, păi da, să pună și el măcar la 100 ore sau câte doresc ei, dar să mai scadă și timpul de reînoire.

Link to comment
Share on other sites

Sa fim seriosi, updateul cu /spin a fost facut pentru a scoate banii de pe server, cum se intampla ca prima zi sa castige toti iar dupa sa ne chelim toti?

Prosti noi ca ne-am jucat nu cei care l-au facut.

Iar update-ul cu pokemoni este pentru copii de 13 ani, cum sa te chinui atat pentru mai nimic?

E si normal sa scada populatia pe server, suntem in 2016 totusi:)).

Link to comment
Share on other sites

Update-ul cu pokemoni nu prea ma incanta, zici ca suntem copii de gradinita. Cat priveste de gift zic eu ca e o idee destul de buna, mai castigam si noi ceva dupa ce am pierdut toti banii la pacanele.

Link to comment
Share on other sites

Sincer, mie nu prea imi place updateul, chiar daca joc in fiecare zi Pokémon GO. De ce? Pai voi stati si lucrati pentru un quest in loc sa aduceti alte chestii sa fie mai bine. De exemplu puneti o limita de timp intre un [/dice] sau un [/spin], sa nu mai piarda lumea banii degeaba. Alta la mana, cum au spus baietii de mai sus, scadeti din timpul de reinoire a licentelor, ca instructorii sunt degeaba, eu intr-o saptamana 12 ore pe zi prin doar 3-4 licente, altii fac 50 in 4 ore... Si mai faceti si voi reclame, sunt mii de servere pe SA:MP. Si sa nu intrebati de ce nu fac eu. Pentru ca: 1. Recrutati pe pile helperi si leaderi, de exemplu cum a fost cu Mazoku. 2. Unii admini fac ce vor ei. 3. Unii leaderi se cearta cu tine toata ziua din cel mai banal mod posibil, si tot tu iei FW.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sper sa observatia acest post deoarece mi se pare cel mai prost quest de ce? Uite din cauza economiei 50 de pokeballs costa 2500$ si sunt 150 de pokemoni sa zic ca mai ratez 5-10 pokeballs ca nu observ unde este pokemonul si un simplu calcul mi-am cumparat in total 350(Calculati cati bani ati consumat si dati-mi quote ) de pokeballs = 350x2500= 875.000$ uite asa s-au dus bani si ce castig un amarat de rp si gold? si ce 100k ? atat serios iti bati joc de noi . Cam atat am avut de spus , parerea mea propie .

wtf, tu nu ai prea dat-o pe la scoala.....

 

Link to comment
Share on other sites

Acest gift nici pe mine nu prea ma incanta...si de ce? pai : 1.Acest Pokemon GO in opinia mea nu este ceva foarte important si nu stiu de ce este asa de popular frate e doar un joc.. in 1 an toata lumea o sa zica ca e un rahat pentru ca e vechi cum s-a intamplat si cu altele (SAMP,Minecraft,etc) 2.In loc sa faceti ceva foarte folositor in factiunile de S.I voi cautati pokemoni... Frate nu zic ca a fost o prostie ca ati bagat acest gift este chiar folositor dar acest qest.. nu ii vad rostul frate nu suntem copii de 10 ani ... **Unii**

Link to comment
Share on other sites

Nu de mult ce am terminat si eu quest-ul.

 

Sincer, pot zice că a fost unul dintre cele mai reușite quest-uri create pe serverele RPG. Dacă veți continua cu astfel de update-uri sunt sigur că va crește și numărul de playeri. Țin să felicit echipa administrativă pentru munca depusă, știu ce înseamnă crearea unui astfel de sistem și câtă muncă trebuie depusă pentru a finaliza un astfel de sistem.

 

@@Bobo, sper ca pe viitor să ții cont și de propunerea pe care ți-am făcut-o, sunt sigur că acea propunere va atrage și ea ceva playeri.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi frumos ca de acum inainte toate quest-urile sa aibă o mapa cum este acesta de la Pokemon [/pr] si sa poti vedea cat de aproape esti de pokemon sau chitară sau orice altceva veti baga la noul quest!

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca e cam nasol quest-ul cu pokemoni deoarece trebuie sa iti dai banii pe Poke Balls si se mai intampla sa mori si dupa iar trebuie sa iti achizitionezi alte Poke Balls asta insemnand ca din cei 100k castigati la quest mare parte din ei sunt banii recuperati din achizitionarea de Poke Balls asta insemand ca defapt castigi mai putin de 100k.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.