Jump to content

GTA V


stefmeister
 Share

Recommended Posts

Noi nu avem configuratia ta ca sa stim daca iti merge sau nu. Cei care se dau cu parerea e treaba lor.

Poti sa cumperi jocul de pe steam,il incerci daca iti merge,daca nu il poti returna si iti primesti toti banii care i-ai dat pe el inapoi,dar cu o condditie sa nu fi jucat mai mult de 2h si sa fi trecut o luna de cand l-ai cumparat. Vezi ca se pune ca te-ai jucat si cand esti in loading screen.

Link to comment
Share on other sites

Noi nu avem configuratia ta ca sa stim daca iti merge sau nu. Cei care se dau cu parerea e treaba lor.

Poti sa cumperi jocul de pe steam,il incerci daca iti merge,daca nu il poti returna si iti primesti toti banii care i-ai dat pe el inapoi,dar cu o condditie sa nu fi jucat mai mult de 2h si sa fi trecut o luna de cand l-ai cumparat. Vezi ca se pune ca te-ai jucat si cand esti in loading screen.

Te-ai uitat macar in imagine ?? http://imgur.com/dgKWVoPcred ca e destul sa vezi asazisa "configuratie", si banii sunt usor de dat, mai greu e sa i primesti inapoi.

Link to comment
Share on other sites

Tu esti nobalau rau...

 

 

 

PS: Inainte am mai incercat jocul original pe cd si primeam niste erori cand intram in el si am crezut ca nu am cerintele necesare.[vreau raspuns de la cineva care stie, nu va dati toti cu parerea]

 

Ca e pe steam,ca e de pe cd e tot aia.

Link to comment
Share on other sites

Tu esti nobalau rau...

 

 

Ca e pe steam,ca e de pe cd e tot aia.

Ba tu esti prost ori esti prost?, eu intreb una tu vii sa imi aberezi de nu stiu ce prostii, tu de ce dracu crezi ca intreb daca merge sau nu, ca sa stiu daca dau banii sau nu. dupa ce dai 60 E pe paysafe, cum iti returneaza ba cretinule banii, iti da alte coduri? NU! iti baga banii pe steam si sunt pierduti, i poti cheltuii doar pe steam, dute dracu la samp si nu te mai baga in jocuri facute dupa 2003 adica anul tau de nastere.

Link to comment
Share on other sites

Ba fmm.Tu ai spus ca ai incercat cu gta 5 de pe cd-uri,asta inseamna ca era direct pe rockstar si iti dadea niste erori si nu iti mergea.Crezi ca pe steam iti v-a merge? Steam doar gazduieste jocul,dar tot iti trebuie cont pe rockstar si sa te conectezi pe rockstar sa-ti mearga. Dupa ce ca esti prost,tot tu esti cucosu ala care sare de cur in sus fript.

Daca nu cunosti politica steam taci dracu din gura ca te faci de cacat. Steam iti returneaza banii in totalitate daca dai refund la acel joc cu conditia sa nu fi jucat mai mult de 2h. Gandeste si tu prostule daca bagi paysafe-ul in steam si dupa cumperi jocul,unde crezi ca iti returneaza banii? Poti procesa aceasta informatie?

In tastatura esti tare ca asa sunteti voi astea de pe samp,smecheri pe internet,si vai pl voastra in realitate.

Te simti un pic?

Cd1PYaO.gif

 

Eu vin sa te ajut si tu desteptul pamantului vi sa ma injuri yjPn3Fg.gif

P.S prost sa fii sa dai 60e pe el cand mai mereu e la reducere la 35e =)) =)) =))

 

Asculta-l pe ala de mai sus care ti-a zis ca iti merge pe low,si daca nu iti merge injura-l pe el.Sau ia-te dupa site-ul ala daca tot esti atotot stiutor.Roaga-ti un prieten care are jocu pe steam sa il incerci,asta daca ai prieteni si nu esti no lifer.

Edited by Dealer ToV
Link to comment
Share on other sites

Nu este nevoie sa va jigniti... adica va puteti discuta problemele printr-un PM...

 

Trecand peste.. Ar trebui sa-ti mearga fara probleme, acum ca o sa ai lag.. trebuie sa te astepti.. sau depinde poate cu setarile pe low iti va merge acceptabil.

Edited by TG HOODEN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.