Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema - scad drastic FPS-urile


Recommended Posts

Nume: BestShot
Ce problema ai?: In orice joc (chiar si Minecraft) cand ma joc, imi scad FPS-urile drastic de la un moment dat. De exemplu, pe SA-MP am normal 70-80 FPS si cand se intampla minunatia 20-30. Dupa urca la loc, si iar asa, si tot se repeta.

O scurta descriere a situatiei: Video mai jos, prima parte este cand totul e ok, merge normal, si a doua parte cand imi scad FPS-urile.

Screenshot: Video
Alte precizari: Sper ca se poate rezolva.

Link to comment
Share on other sites

Uite periferice:
Intel Core i3-4005U (1.7 GHz, 3MB L3 cache)

Intel HD Graphics 4400, up to 1792 MB Dynamic Video Memory

4 GB DDR3 L Memory

500 GB HDD

Asta e acolo ce scria pe laptop, nu stiu modelull exact, gen la HDD nu stiu modelul.

Sa iau un Suport cu racire si ventilator?

Link to comment
Share on other sites

Temperatura procesorului este extrem de mare, se limiteaza pt a se proteja. Ori coolerul nu mai face fata, ori e imbaxit de praf. Cheama un prieten ce nu e atehnic sa ti-l curete. Daca n-ai niciun prieten care sa se priceapa, ci toti stiu doar de jocuri, atunci du-te la un service, dar s-ar putea sa te arda pt orice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.