Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Prezentare Kaes


K a e s
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Kaes

- Prenume: Ionut

- Varsta: 15 ani

- Locatia: Spania, Malaga*

- Ocupatie: SA:MP, Web, Photoshop

- Jocul(rile) preferat(e): SA:MP, CS:GO, Minecraft, Trove, Roblox

- Hobby-urile tale: Iesitul cu prieteni, desenatul, cantatul.

- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Ma numesc Ionut, am 15 ani si locuiesc in orasul Malaga din Spania. Sunt o fire prietenoasa, glumeata dar si serioasa atunci cand este cazul. Cand este de caterinca nu duc lipsa de simtul umorului. Apreciez valorile si le evidentiez cat de mult pot. Imi place foarte mult sa-mi fac noi prieteni si sa ma distrez. Sunt un baiat care este mereu cu zambetul pe buze si saritor deoarece ii ajuta pe cei care au nevoie. In viata merg pe doua principii, unul dintre principii este "Cazi de 7 ori te ridici de 8" iar al doilea este "Te dor pumnii de la atatea fapte bune? Continua sa le faci". Am ales aceste principii deoarece cineva mi le-a insusit fiindca sunt genul de om care ii ajuta pe cei care are nevoie si niciodata nu uita de unde a plecat indiferent cat de sus ajunge. Astfel zis, aceste principii sunt foarte importante pentru mine deoarece mi-au demostrat ca pot fi util in viata sociala findca imi place foarte mult sa ii ajut pe cei care au nevoie de mine atat cu bunuri materiale cat si sufletesti. Pe langa acestea, personal am si niste hobby-uri pe care le partic cu mandrie. Un prim hobby este sportul (handbalul) deoarece este sportul sufletului meu, il practic inca de la o varsta frageda aceea de 7 ani. Aici am dobandit foarte multe premii si sunt mandru ca sunt bun in ceea ce fac. Celelate hobby-uri care le pratic sunt graphic design-ul (photoshop-ul) si gaming-ul (SA:MP si Counter-Strike: Global Offensive). Acesta sunt eu!

- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De la niste prieteni.

- Alte precizari?: Am si eu un canal de youtube daca va intereseaza, unde postez diverse lucruri, cum ar fi paintball, war-uri, faze amuzante, etc. --- click aici ---

Link to comment
Share on other sites

Welcome

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.