Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Posibilitatea de Stergere a Faction Logurilor / The possibility of Deleting Faction Logs


Kelton
 Share

Faction Logs Clear  

1005 members have voted

  1. 1. Doriți adăugarea posibilității de ștergere a faction logurilor vechi? / Do you want us to add the possibility of deleting old faction logs?



Recommended Posts

Joc din 2010-2011 pe această comunitate şi am avut o singură dată lider, pe RPG 2, la gangul Red Dragon Triad, recunoscut, cu ajutorul unor prieteni buni (Drag0s, Krish, NickPCH, lista continuă). Am pierdut liderul că nu am vrut să accept un warn acordat de-a-n plea, pe atunci, owner era Nicolas. Warn-ul era acordat greşit, iar în urma discuţiilor cu Nicolas, a decis să îmi scoată warn-ul. După ce mi l-a scos, Bestial, fratele lu` Hellboy (care intrase la mine în gang de oftică că aveam cel mai bun gang iar frate-su nu reuşea să ia zone, au zis că mai bine mă lucrează pe la spate). Aşadar, Hellboy i-a dat Pm lui bobo spunându-i "Eu sunt donator şi nu sunt de acord ca maxtreme să primească warn". Bobo ce să mai zică.. am discutat cu el pe mess, am vrut să îi explic, după care, a început să facă spam "accepţi sau nu?". După câteva câteva, îmi spune "I-am spus lui Nicolas să îţi scoată Liderul". N-am făcut nimic greşit, am avut cel mai bun gang şi cei mai buni membrii şi m-aţi scos din funcţie de-a-n plea.

 

Am ajutat o gromadă de jucători şi nici măcar "mersi" n-aţi zis, să nu bat apropo-ul la funcţii (care sunt virtuale). Din contră, m-aţi banat / sancţionat mereu şi uneori abuziv.

 

Se donează ca să ce? Să se şteargă un căcat de log. Păi stăi mă vere, că ele oricum dispar după o anumită perioadă. De warn scap dacă faci 3/3. Aplicaţie respinsă? Păi în Hitmen când aplică o grămadă de lume, sunt respinşi în număr mare, înseamnă că ăia respinşi, trebuie să doneze ca să îi primească într-o paşnică / gang / dep? :))

 

O idee proastă! Funcţiile se vor acorda ca de obicei, donezi - primeşti, nu, du-te în altă parte, nu te ţinem cu forţa.

 

 

Înainte se preciza la respins 'întră într-o facţiune, fă rank mare şi revino cu o aplicaţie în câteva săptămâni", acum "Donează să ai log curat!"

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

Votez Pro.Ar fi mai bine daca ar exista un astfel de sistem,insa suma de GOLD sa fie mult mai mare,pentru a nu permite aricarui copil sa-si poata sterge trecutul.

Link to comment
Share on other sites

Cred că ați avut suficient timp să votați. Doresc să transmit câteva cuvinte unora din cei care au postat în acest topic:

 

- dacă nu răspundem nu înseamnă că nu vedem ce scrieți sau că nu ne interesează.

- nu obișnuim să răspundem persoanelor care nu sunt capabile să gândească, n-au educația ori comportamentul necesar să poată purta o discuție civilizată.

- foarte multă invidie din partea unora pentru întreaga muncă care o depunem (băieți, dacă voi vă considerați mai buni munciți și voi ca noi și realizați ceva, stând pe un forum și comentând aiurea la adresa noastră nu o să vă aducă absolut nicio realizare reală).

- sper ca odată cu vârsta unii dintre voi să vă mai coaceți la minte, că nu tot e așa cum aveți voi impresia și nu tot ce zboară se mănâncă :).

 

P.S.: Pentru cei care nu-și dau seama, am spus la început că ceea ce votați rămâne. Așadar nu vom adăuga așa ceva.

Edited by Kelton
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.