Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Posibilitatea de Stergere a Faction Logurilor / The possibility of Deleting Faction Logs


Kelton
 Share

Faction Logs Clear  

1005 members have voted

  1. 1. Doriți adăugarea posibilității de ștergere a faction logurilor vechi? / Do you want us to add the possibility of deleting old faction logs?



Recommended Posts

Comunitatea B-Zone este in scadere mare, de ce vreti sa o scadeti mai mult? Noi astia mai vechi care avem un FH bun, cu fw/fp intram intr-o factiune, mucosii care injura ca la usa cortului de ce sa isi stearga FH? Sa intre intr-o factiune ca si un bun samaritean. Nu sunt de acord cu asa ceva. Sunt de acord sa pot sa imi sterg FW, dar nu si FPurile. CONTRA. Niciodata asta ceva.

Edited by NC Xavi
Link to comment
Share on other sites

Eu, cel putin am votat "Da", totusi e o idee interesanta zic eu ca liderul ce primeste o aplicatie de la un jucator ce si-a sters o parte din log sa-i vada inca logul sters iar restul jucatorilor nu.

 

Link to comment
Share on other sites

Niciodata. Liderii de factiuni, respectiv clanuri, verifica Faction Log pentru. Vedea cat timp sta o persoana intr-o factiune, de ce a iesit, de ce a luat FW si asa mai departe.

Link to comment
Share on other sites

In calitate de lider spun un mare NU. Faction Log-ul este singurul lucru care arata cu adevarat caracterul unui jucator. Aplicatiile se copiaza in prostie si nu prezinta decat imaginea de sine. Faptele sunt cele care conteaza, iar faptele le vezi din log. Dupa ce au fost sterse sanctiuni vechi, acum sa se sterga si Faction Log?!

 

Daca jucatorii vor sa isi spele trecutul patat, sa intre intr-o factiune si sa nu mai ia sanctiuni. Sa o faca prin munca, nu prin bani.

Link to comment
Share on other sites

Votez NU. Stiu, stiu ati vazut la comunitatea adversa ca au implementat aceasta prostie si v-ati gandit ca ar fi o metoda buna de a mai face si voi niste banuti. Dar eu personal sunt de parere ca orice player ar trebui sa isi accepte greselile si sa invete din ele, nu mi se pare deloc corect sa ai un faction log cu 10 FW, 3 demisi cu FP ca pe urma sa le stergi cu buretele ca si cum nu ar fi existat niciodata.

Link to comment
Share on other sites

Nu, de ce sa copiam ce au facut cei de pe rivala si sa nu lasam asa cum este? Cum am mai zis, update-urile astea, nu vor atrage playeri vechi, ci doar pe cei de 12-13 ani, care vor da gold sa-si stearga faction log-ul, ca au injurat, ca ei au fost bine educatii.

 

Idem

Link to comment
Share on other sites

O idee destul de buna, nu este neaparat folositoare pentru cei care au iesit cu 3/3, fp, sau alte chesti, este folositoare si pentru cei care au un log cat de cat decent dar tot au mai primit cate un FW, Ma gandesc ca mentine un log-ul curat. Treaba cu stergerea sanctiunilor mai vechi de un an cu toti am vrut, de ce sa nu vrem si asta?

Link to comment
Share on other sites

Nu este strălucită această idee. Vă dați seama că Ion, Vasile, nişte playeri începători, întră şi ei cumva în prima lor facțiune şi ce credeți? Din cauza nabismului primesc un fw sau ies chiar cu fp. Ei bine, cu acest update ei se vor duce şi vor lua de la "mami"câțiva lei ca să bage gold în joc să-şi şteargă "trecutul".

Vă dați seama că eu ca lideră, caut playeri buni, cu un faction log cât de cât acceptabil. Dacă ei îşi vor şterge toate logurile neplăcute, noi ce mai facem? Îi acceptăm şi după ne fac probleme în facțiune şi ne rugăm la sfinți să mai comită o greşeală să îi dăm afară. Dacă nu au fost în stare să se descurce într-o facțiune este strict problema lor. De ce să primească posibilitatea să ascundă ceva ce s-a întâmplat din vina lor?

Pe toți ne încântă, mai ales pe noi, liderii când ne aplică un jucător cu o aplicație decentă, faction log bun, fără fw-uri. Aşa unde s-ar mai ajunge dacă toți şi-ar păstra cele mai mari rank-uri şi etc?

Deci, în concluzie nu sunt de acord cu aşa ceva. Nu mi se pare o idee bună să se implementeze asta. Eu cred că fl reprezintă şi playerul într-o oarecare măsură...deci mai bine să rămână aşa cum e.

Link to comment
Share on other sites

Am votat NU, nu mi se pare normal ca orice noob sa bage bani si sa isi repare log-ul, pe cand altii s-au chinuit sa obtina un FH cat mai frumos.
In incercarea de a scoate cat mai multi bani din comunitate, va indepartati de la esenta serverului, anume, Role Play.

Link to comment
Share on other sites

Evident NU, deoarece ei vor sterge tot ce au fct rau in factiune si cand vor aplica in factiune lideru nu sti ce au facut in ultima sa factiune si dece a iesit din ea. Alta metoda de a face banii nu ati mai gasit ?

Link to comment
Share on other sites

O idee foarte proasta, dupa parerea mea nu este ok, eu sa stau mai bine de jumatate de an in HA pentru un rank 4, si vine unu cu x7 rank 2 si un rank 5 in LS Taxi, sterge rank 2 si "Asta merita mai mult ca ala".

Link to comment
Share on other sites

CONTRA : In niciun caz nu sunt de acord cu aceasta posibilitate de stergere a logului, deoarece primul lucru la care un lider se uita(dupa aplicatie,evident) este Faction Log-ul. Acesta isi poate da seama ce fel de jucator este respectivul, unul serios sau inactiv.

Link to comment
Share on other sites

Cea mai naspa idee, adica pe cine sa mai accepti atunci? Sau daca faceti asta, sa bagati o suma mare de gold pentru a cumpara acel pachet.

Link to comment
Share on other sites

NU! Si eu in trecut am avut un faction log de tot rasul pe un alt cont si chiar nu mi-am dorit sa pot sa-mi sterg FL-ul. Este o idee buna pentru cei cu FL praf, care nu au sanse la factiuni, dar cum eu am reusit sa ma ridic pe server facandu-mi alt cont, asa pot si ei sa o faca. Nu este greu sa o iei de la 0 cu un cont cu nivel 1. Este o idee foarte proasta si cum au spus si cei de mai sus: Liderul trebuie sa vada cum au iesit din factiuni, daca au avut FW in ele.

 

O idee care nu trebuie sa fie implementata pe server.

Decat sa puneti toate prostiile in [/shop] mai bine reduceti preturile.

Decat sa faceti 25% din server fericit prin introducerea acestul update, mai bine 90% scazand preturile din shop.

 

 

O seara buna!

Link to comment
Share on other sites

@@Kelton, TOTAL CONTRA, daca vor sa arate ca pot sa stea mai mult in factiune, o pot face si fara sa stearga un faction log.

E ca si cand tu ai depunde un CV undeva si numai treci ca ai lucrat la RomPetrol, pentru ca te-au dat aia afara ( este un exemplu) si nu vrei sa stie sefii companiei unde vrei sa intrii acum.

 

Total o porcarie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.