Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Posibilitatea de Stergere a Faction Logurilor / The possibility of Deleting Faction Logs


Kelton
 Share

Faction Logs Clear  

1005 members have voted

  1. 1. Doriți adăugarea posibilității de ștergere a faction logurilor vechi? / Do you want us to add the possibility of deleting old faction logs?



Recommended Posts

Mi se pare aiurea. Asa ce rost mai are acel Faction Log? Unii au stat luni de zile sa dobandeasca un rang 5 sau mai multe rang-uri frumoase si sa aiba aceleasi sanse cu cei care intra in factiuni si ies cu 3/3 ca nu sunt in stare sa cunoasca cateva randuri de regulament sau au capacitatea de a face doar DM si de a vorbi urat.

Link to comment
Share on other sites

Votez nu,mi se pare o prostie,o sa ajungem sa avem economia mai mare decat la rivala,in plus,acest sistem exista deja pe rivala,nu are rost sa copiem acest lucru.Oricum,vreti sa implenmentati acest lucru doar pentru donatii si bani,e jalnic.

Edited by BautaFTW
Link to comment
Share on other sites

Nu, in niciun caz. Adica uni se chinuie sa aibe un faction log bun si curat si altu care il strica sa plateasca gold, hop sa rezolvat... Nu are niciun farmec, au implementat aia de pe rivala treaba asta si vreti si voi... Nu mai are niciun sens "faction log"

Edited by CBN DonFloW
Link to comment
Share on other sites

Mie chiar mi se pare o idee genială, dar ca să poti să-ti stergi acele log-uri trebuie SĂ MUNCESTI NU SĂ DONEZI, să faci acei gold din achiements, quest si altele. NU SĂ DONEZI, dacă ar fi asa ar fi excelent, nu mai spun că ar fi perfect ca din gold-ul de la achievements-ul factiunii să-ti poti sterge acele "greseli." Părerea mea ar fi Da, dar fără DONATII.

Link to comment
Share on other sites

Nu mi se pare corect deoarece eu unul am muncit pentru FH-ul meu, cum o fi bun, rau. Dar sa vina un DM-ist, unul care jigneste si iese cu FP dintr-o factiune si isi sterge FH-ul si dupa intra intr-o factiune acumuleaza un rank 4 sa zicem, el poate intra lejer in H.A. Iar eu avand rank 6, rank 4, x2 rank 2, voi vi respins deoarece am FP in el.

Link to comment
Share on other sites

Prea prostie adica 2 ani juma cu log de gangs si dupa il sterg si pot sa ma mut in pasnica?e urat daca imi sterg faction log si aplic alt gang ce o sa zica ala despre mine?haha level 42 fara factiuni e o paleta dreq, macar asa cu faction log o sa vada ca sunt cu gura mare :>, NET.

Edited by kRixN
Link to comment
Share on other sites

Nu.

Oricine poate sa-si stearga Faction Logul, fie bun sau rau. Cum aflu eu ce fel de persoana a fost in trecut? Poate chiar azi/ieri era in Taxi si a fost demis pentru Limbaj Vulgar si acum aplica la mine. Cum vreti sa stiu daca e un om bun sau daca are un comportament ce lasa de dorit?

Link to comment
Share on other sites

Nu prea este o idee foarte buna.Multi lideri nu vor stii ce Fh au avut inainte ceea ce nu este prea ok.Daca stergi anumite aplicatii gen cele la care ai primit un raspun negativ e mai ok.

Link to comment
Share on other sites

Am votat NU, de ce toti parazitii care si-au batut joc de comunitate si de anumite factiuni prin comportamentul lor, care au parasit o multime de factiuni cu FP sau eu stiu prin ce alte modalitati sa aiba posibilitatea sa-si stearga log-ul factiunilor? Nu fac referire la nimeni, insa am vazut o multime de jucatori care se plimba dintr-o factiune in alta, parasindu-le dupa foarte putin timp de la intrarea lor in acestea. Care e rostul? Lasa ca bani oricum faceti, nu stricati si mai mult placerea jocului care oricum a disparut de mult :)

Link to comment
Share on other sites

Ai putea scoate un anume log sau se vor sterge toate cu vechime mare ? adica eu am rank 5 in lvsi in 2013-2014 si in 2014 mai am un log de NG cu FP pot scoate doar acel log sau se sterg toate cu vechime?

Link to comment
Share on other sites

This is bad idea you think about players who have a bad faction logs what about players who have good faction logs and they worked lot of it ?

Edited by AIM BechiR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.