Jump to content

Problema Renko


Ehxcuse

Recommended Posts

Model pentru întrebări: Ehxcuse

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Am jucat cu renko acum vreo cateva luni deoarece ma gandeam sa ma retrag insa acum vreau sa ma apuc inapoi prin mafii dar nush ce sa fac, cand caut pe OSF, everything textul: renko imi apar rezultatele de acum cateva luni.

Cineva stie cum pot sa le sterg permanent si sa n-am probleme daca voi fi luat la teste?
Screenshot (în caz că este necesar): -

Alte precizări: ms

Link to comment
Share on other sites

@@Ehxcuse,NU te lua dupa astia, ai aici regula din regulament, "Jucătorii care încearcă să ascundă urma codurilor sau modurilor interzise folosite prin diverse programe de tip cleaner (CCleaner sau alte programe) ori alte programe și/sau metode vor fi banați și tratați asemenea jucătorilor care folosesc coduri/moduri grave interzise."

 

Iti recomand sa-ti incarci toate videoclipurile.pozele pe, drop box si respectiv stick-uri. SI sa faci un reinstall.

Link to comment
Share on other sites

@@Ehxcuse,NU te lua dupa astia, ai aici regula din regulament, "Jucătorii care încearcă să ascundă urma codurilor sau modurilor interzise folosite prin diverse programe de tip cleaner (CCleaner sau alte programe) ori alte programe și/sau metode vor fi banați și tratați asemenea jucătorilor care folosesc coduri/moduri grave interzise."

 

Iti recomand sa-ti incarci toate videoclipurile.pozele pe, drop box si respectiv stick-uri. SI sa faci un reinstall.

Daca dezinstaleaza dupa CCleaner-ul nu il mai prinde nimeni.

App., incearca cu CCleaner si dupa il dezinstalezi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.