Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Sondaj Updates / Updates Poll #1


Kelton
 Share

Sondaj Updates / Updates Poll #1  

1316 members have voted

  1. 1. Doriți adăugarea de vehicule personale la waruri? / Do you want us to add personal vehicles in wars?

  2. 2. Doriți adăugarea unui sistem de Deathmatch War? / Do you want us to add a system of Deathmatch War?

  3. 3. Doriți modificarea sistemului de vehicule personale? / Do you want us to modify the personal vehicle system?



Recommended Posts

Desi SA:MP a devenit pentru mine cancer, sunt idei chiar foarte bune mai ales cea cu Deathmatch War. De mult am dorit un asemenea sistem dar sa speram ca va fi pus si in aplicare. PRO

 

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

În primul rând mă bucur foarte mult că acum update-urile au poll-uri, iar noi putem să votăm update-urile care urmează. În al doilea rând, sunt de acord cu toate propunerile, cea mai bună zic eu e cea cu modificarea sistemului de vehicule personale. De ce zic asta? Din simplul fapt că economia o să mai revină la normal, așa cum era acum 2-3 ani, când stăteai să muncești să ai o mașină scumpa.. nu ca acum de la level 5 direct Sultan și Infernus. Ceea ce ar mai ajuta la economie, ar fi marirea fee-urilor la business-uri.

 

Pe lângă toate acestea, părerea mea e că ar fi mai ok să putem vinde mașinile cu tot cu hidden. Din nou piața crește, iar playerii pot cumpăra mașini cu ce culori vor, poate alții se plictisesc de acea culoarea și tot așa.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu adaugati elicopterele personale, bicicletele, nu are rost sa adaugati update-ul, o sa fie doar masini personale pe turf..

 

Stunt-urile s-ar face prea usor cu Nrg..

 

Bine zis. Odata ce ai un elicopter te pisi pe ele de waruri, nu mai are rost. Te duci cu Heli pe o cladire si gata, e win.

 

Am votat "nu" la toate intrebarile ca sunt stupide, ati stricat serverul cu update-urile voastre.

Link to comment
Share on other sites

Primele doua, sunt geniale, dar cea cu vehiculele personale, nu isi are rostul, dupa parerea mea, vor veni cativa inteligenti care vor cere pe un HOTRING B sau C 8,000,000$ deoarece sunt cateva pe server. Daca ar fi sa faceti update-ul, macar sa fie ca in viata reala, dupa doua saptamani sa se reinnoiasca stocurile DS-ului. Cat despre vehicule, sa poate fi vandute cu maxim 200% din pretul din DS.

Link to comment
Share on other sites

Salutare !

Prima propunere este destul de "ok" , ii ajuta pe cei de la war .

La a doua ar fi fost frumos sa poate participa toti din clan .

Ultima chiar daca face parte si de pe alte servere se poate baga si aici fara probleme , in felul asta creste economia .

Link to comment
Share on other sites

Am votat "Nu" la primele doua intrebari. A treia pare ok, dar in timp valoarea unui vehicul va deveni foarte unbalanced.

Btw..In primul rand, ideea cu Deathmatch War nu este prea stralucita deoarece nu ii vad rostul.E tot un fel de war, doar ca scopul acestuia este sa se ajunga la un anumit numar de kill-uri.Daca unii jucatori au lag la war-ul simplu, credeti ca n-ar fi la fel si in cazul acestuia? Nu toti se vor distra in aria aia delimitata.Mai bine lasati doar war-ul.Daca mai adaugati si asta veti incarca si mai mult programul mafiotilor..

In al doilea rand, ideea cu vehicule la war nu mi se pare prea buna pentru unii. Ganditi-va ca sunt foarte multi care nu au cine stie ce calculatoare si deja au lag infernal de ajung sa-si schimbe gta3.img . Pentru mine nu ar fi o problema ca am pc bun, dar cunosc foarte multi, iar la randul meu am fost si eu asa. Aveam un lag infernal pe turf-uri. Daca s-ar adauga acest sistem ar ingreuna si mai mult jocul multor mafioti. Cum s-a mai zis mai sus, majoritatea voturilor cu "Da" de la aceasta intrebare vin de la cei care nu prea sau chiar nu au experimentat deloc experienta warurilor. Nu ca as fi fost eu prea mult in gang, dar cu cat este mai simplu sistemul, cu atat este mai frumos de jucat. Ideea este ca nu toti isi permit Infernus/Bullet etc. Ziceti voi ca economia e mare, da' inca vad jucatori de nivel 20 plimbandu-se cu premierul.. Parerea mea este ca sistemul de war sa ramana cum e. Nu stricati ceva ce este frumos doar pentru a parea mai pompos.

Link to comment
Share on other sites

Eu am votat "Da/Yes" la toate. Chiar daca nu-mi place in mafie, la war si alte chestii, chiar daca nu ma tenteaza sistemul cu numarul ( 2 ), iar cel cu Dealership..imi este indiferent.
Dar niste sisteme noi nu strica niciodata, no? :>

 

@, pai daca TACI, sa TACI !!! :O:P
@@Megas, no.. Mai esti urat we ? :O;)

Edited by MaDoXxX TV
Link to comment
Share on other sites

Eu am votat "Da/Yes" la toate. Chiar daca nu-mi place in mafie, la war si alte chestii, chiar daca nu ma tenteaza sistemul cu numarul ( 2 ), iar cel cu Dealership..imi este indiferent.

Dar niste sisteme noi nu strica niciodata, no? :>

 

@, pai daca TACI, sa TACI !!! :O:P

@@Megas, no.. Mai esti urat we ? :O;)

Du-te drq ba :)))) Și aici dau de tine? :))
Link to comment
Share on other sites

In sfarsit niste idei bune pentru o activitate mai mare a noastra pe servere . Felicitari nasule asa da un deathmatch cu prietenii e mereu bine venit decat o cursa la trucker .

 

O intrebare insa . DeathMatch warul o sa tina locul sistemului de war actual ? Daca da ce rost mai are sa bagi masinile personale in vw de war din moment ce suntem spawnati langa zona de war ?

Edited by Becali4EveR
Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu toate propunerile, dar am si eu ceva de propus, '' Daca un vehicul are Hidden pe el si il vinzi altui jucator, hidden-ul sa ramana, asa mai putem face si noi profit ''.

Link to comment
Share on other sites

Daca tot faceti acest update care este mai mult pentru mafioti, de ce nu bagati si hidden permanent pe masini pentru ca tot valoarea lor nu mai are limita? Nu este RP sa pui o culoare pe masina si sa dispara la vanzare. Astept update cu hidden permanent, si cred ca nu sunt singurul.

Link to comment
Share on other sites

Am votat cu "da" la toate.

Pentru prima propunere, cu masinile la war, ar fi frumos sa puneti restrictii. Nu am jucat mai demult, nu stiu cum a fost, dar nu mi-ar placea sa vad playeri cu monsteru / packer la war.

A doua propunere mi se pare interesanta.

Iar a treia, am votat da, deoarece imi vand si eu bulletu ala amarut cu 30k km, poate mai scot si profit.

Iar, referitor la cei care vor sa nu mai dispara hiddenul cand vinzi masina, nu cred ca se va implementa asa ceva deoarece jucatorii ar cumpara masinile cu hidden deja bagat, iar aceasta ar putea duce la pierderea unei surse de venit pentru b-zone. Deci nu cred ca se va implementa, desi ar fi frumos.

Edited by bTq
Link to comment
Share on other sites

Nu vad rostul atator update-uri iar cu cele de fata nu sunt deloc de acord, de la luna la luna se schimba cate ceva iar jucatorii sunt pusi sa se acomodeze cu ceva nou din ce in ce mai des. B-zone se transforma in alt server, clasicitatea serverului era cea mai buna si cea mai primitoare.. faceti cum considerati.

 

NU MAI VOTATI AIUREA DOAR SA SE FACA UN UPDATE, GADITI INAINTE.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.