Jump to content

Sondaj Updates / Updates Poll #1


Kelton
 Share

Sondaj Updates / Updates Poll #1  

1316 members have voted

  1. 1. Doriți adăugarea de vehicule personale la waruri? / Do you want us to add personal vehicles in wars?

  2. 2. Doriți adăugarea unui sistem de Deathmatch War? / Do you want us to add a system of Deathmatch War?

  3. 3. Doriți modificarea sistemului de vehicule personale? / Do you want us to modify the personal vehicle system?



Recommended Posts

 

 

Poate singura care mă tentează este acel DeathMatch War, dar de ce să se mai adauge încă o posibilitate de război între mafii când ei au deja war ? Dacă tot se adaugă, să se adauge pentru celelalte facţiuni.

Maşini personale la waruri ?

Nu contează că deja este lag de rupe la waruri, mai se bagă şi mai multe maşini să fie şi mai mult lag, nu ? Nu este o idee bună, ajung maşinile care sunt acum, şi aşa este mult lag.

Poate că sună tentant la prima vedere propunerea cu DealerShipul, dar gândiţi-vă că în timp un Infernus o să ajungă să coste foarte mult, preţuri exagerat de mari. Sunt unii playeri egoişti care nu o să lase din preţ, şi aşa o să facă toţi şi o să ajungă în ceva timp ca un Infernus să coste 6kk, exagerat de mult.

Vă plangeţi că la war este lag, cu mai multe maşini cum credeţi că o să fie ?

Lasa sa coste 6kk ca multi au bani de n-au ce face cu ei, asa ca e foarte bine sa se mai golească bani din conturi. :)

Link to comment
Share on other sites

1. Da - si inainte cand era VW normal la war, era bine cu masina personala, deci si aici ar fi.

2. Nu - Cred ca ar fi naspa, mai bine ramanem la sistemul actual.

3. Da - Sa se faca odata ceva cu economia asta, si nu doar cu masinile ci si cu fee-urile la bizuri.

 

Link to comment
Share on other sites

Ati inceput sa copiati ideiile de la comunitatea Rivala,@@RW PauL, are dreptate ca este lag la war daca se adauga si masini personale o sa fie turf-ul plin de masini,acel sistem de war nu sunt de acord cu el pentru ca war-urile sunt foarte frumoase cum sunt acum,acel update cu masini ar fii foarte naspa deoarece un Monster ar ajunge la 20.000.000.

 

Edited by LORD LaKy
Link to comment
Share on other sites

M-i se pare niste idei foarte bune, mereu B-Zone a aratat maturitate, seriozitate si a venit mereu cu cele mai unice idei. Sunt curios ce va fi de ziua B-Zone. Astept topicul/topicurile lui Bobo.

 

 

Inca asteptam aplicatia pe Android/IOS.

Edited by B4L Arhix
Link to comment
Share on other sites

1. Da - chiar imi era dor sa mai merg cu infernus la war, si cred ca si celor vechi care au prins asta (cu toate ca as vrea din nou si acel elicopter :) )

2. Nu - prefer warurile ca acum (cum a spus si Mark). O sa fie o monotonie maxima in ganguri, parerea mea. Daca tot vreti sa faceti ceva cu aliante, faceti ca sa fie bine. N-o sa mai aiba rost sa fii lider, cred eu. + ca n-aveti sa mai prindeti codati asa. Gandeste-te. 180 de oameni in acelasi loc (pe putin). Care e ala prost sa nu bage cod? Atunci chiar n-o sa ii mai prindeti niciodata.

3. Da - E o treaba calumea. Chiar e interesant, mai scapa lumea de bani. Daca nu vrei sa dai 5kk pe infernus, nu dai si aia e.

Edited by NC MGK
Link to comment
Share on other sites

 

Poate singura care mă tentează este acel DeathMatch War, dar de ce să se mai adauge încă o posibilitate de război între mafii când ei au deja war ? Dacă tot se adaugă, să se adauge pentru celelalte facţiuni.

Maşini personale la waruri ?

Nu contează că deja este lag de rupe la waruri, mai se bagă şi mai multe maşini să fie şi mai mult lag, nu ? Nu este o idee bună, ajung maşinile care sunt acum, şi aşa este mult lag.

Poate că sună tentant la prima vedere propunerea cu DealerShipul, dar gândiţi-vă că în timp un Infernus o să ajungă să coste foarte mult, preţuri exagerat de mari. Sunt unii playeri egoişti care nu o să lase din preţ, şi aşa o să facă toţi şi o să ajungă în ceva timp ca un Infernus să coste 6kk, exagerat de mult.

Vă plangeţi că la war este lag, cu mai multe maşini cum credeţi că o să fie ?

 

De acord cu Paul, update-ul 1 si 3 mi se par niste tampenii, iar Paul a specificat si de ce.

Link to comment
Share on other sites

Fără masini personale la waruri bă, e lag oricum + ca ne bagam toti infernusurile si ajungem imd pe turf, mai bine egalitate. Cu masinile factiunii, e normal ca cei care nu sunt in ganguri sa voteze da (pt ca ii doare undeva), pe mine m-ar deranja sa vina unu cu infernusul.

Link to comment
Share on other sites

1. Se poate suplimenta numarul de masini la war.

 

2. Nu toti ruleaza jocul pe avioane, deci ar fii lag prea mare pentru unii.

 

3. Ar merge intr-o oarecare masura. Nu va mai zgarciti, cand stateam cate un an sa muncim la job si ne cumparam windsor cum era? Acum infernus e ca si o tampa. in 2014, te rugai in genunchi de un jucator mare sa-ti dea key la infernus, acum. Salut am nivel 20 si o colectie mica de masini in valoare de 50kk, am 3 monstere ca nu stiu care-mi place dintre modele si bag in continuare la spin pana cumpar cnn. E bine asa?

 

P.S. Felicitari, esti un om de nota 10, foarte bine ca te-ai hotarat sa adaugi poll-uri la fiecare update pe care vreti sa-l bagati. Cea mai buna idee, cum ti-am zis si acolo. :)

 

 

Edited by Luka RPG2
Link to comment
Share on other sites

1) Da, inainte cu vechiul sistem de war in vw 0 te puteai duce si cu masina personala, deci nu mi se pare o chestie deplasata.

2) Da si nu, adica mi-e indiferent.

3) Da, prin acest update s-ar mai golii anumite conturi de bani. Sunt unii cu 50.000.000$ care chiar nu fac nimic cu ei. Banii tre' sa circule :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.