Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Treasure Hunt


South Maximus

Recommended Posts

Cei care au gasit vreo comoara (sac cu bani) sau au auzit de la alti jucatori vreo locatie, sa posteze aici. Exista sanse ca dupa un anumit timp, comoara sa se spawneze iar acolo.

 

Incep eu:

 

- Tunel langa HQ TTB

- Case Paramedics

- Jizzy SF

- Job Miner

- Fost Tuning Low Riders

- Job Transporter

 

Link to comment
Share on other sites

East Beach, Las Paysadas, Fort carson, El quebrados, Mullholand Intersection (Autostrada, dupa un copac), Gsls,La far-ul de la getgift.

Nu am locatia exactă.

Link to comment
Share on other sites

@, Mi se pare mie sau folosesti object finder ? sau ce mod ? :)

Daca foloseam ObjFinder,taceam din gura si faceam spam pe server cu obiectele gasite :).Dupa cum au spus cativa playeri mai sus,am jobul detective.Cum vad ca cineva a luat comoara,dau /find,fac poza si o incarc aici,pe forum.

Link to comment
Share on other sites

ID-urile la obiecte le gasesti pe net foarte simplu.De exemplu ID-ul pentru sacul de bani (adica comoara pe care trebuie s-o gasesti) este 1550.

Stiu asta,dar trebuie sa fi aproape de el.Te plimbi mult cu aero pana il gasesti.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.