Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-Creative - 8 Years Together


Allice
 Share

Recommended Posts

zdai895.png


Romana
Ești creativ? Îți place să desenezi și să îți schițezi gândurile în creion? Avem un concurs special pentru tine - B-CREATIVE! Postează un desen făcut de tine cu amintirea preferată de pe serverele RPG din acești 8 ani împreună! Recomandăm utilizarea imgur.com pentru incărcarea imaginilor. Cele mai frumoase 3 desene vor fi premiate cu cate 15 euro credit pe site-ul shop.b-zone.ro. Concursul se va incheia pe 8 Septembrie 23:59. Succes!

English
Are you creative? Do you like to draw and sketch your thoughts in pencil? We have a special contest for you - B-CREATIVE! Post a drawing made by you about your favourite remembering on the RPG servers in all these 8 years together! We recommend using imgur.com for uploading images. The 3 most beautiful drawings will be rewarded with 15 euro credit on shop.b-zone.ro. The contest will end on 8th September at 23:59. Good luck!

Edited by Allice
Link to comment
Share on other sites

Interesant, am sa revin cu lucrarea mea in cateva zile :) ! BAFTA TUTUROR !

Te asteptam!

 

Si creionul unde-i?

 

Revin cu desenul cand fac rost de un aparat foto.

Doar sa fie facut de mana ta.

 

Alb negru sau color?

Cum doresti tu. Poti face atat alb-negru, cat si color.

Later edit: Te rog sa-ti micsorezi semnatura. Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

http://m.imgur.com/3HBYsOs

 

Nu-s talentat. :(

Este dragut! Ai inteles ideea. :D

Revin cu edit in 2 zile, cand termin un desen.

Te asteptam! Spor la desenat!

@@Bobo, A deci trebuie ca poza sa fie lucrata in photoshop sau cum ca nu am inteles, imi puteti explica va rog?

Desenul poate fi facut pe o foaie, din creion simplu sau creioane colorate/acuarele, cum prefera fiecare. La sfarsit ii faci o fotografie pe care o trimiti aici. (imgur.com)

 

Acum ai inteles? :D

Link to comment
Share on other sites

@@Allice, ce spui ca poza sa contina toata foaia? Gen sa fie clar ca e desen facut pe hartie / panza / etc. Asa cum au postat unii e photoshop, nu e de mana.

Păi chiar la asta mă refeream. Să fie facut de mână, în creion simplu, creioane colorate sau acuarele. :D

Edited by Allice
Link to comment
Share on other sites

gta_v_san_andreas_by_bobbyfreshknight92-Ati zis sa fie desen de mana nu ati zis ca nu avem voie sa luam un sesen de mana de pe net.

Win!!!

 

"Postează un desen făcut de tine cu amintirea preferată de pe serverele RPG din acești 8 ani împreună!"

 

Asta am scris... Deci nu e win pentru tine. :(

T8vNC4q.jpg

 

Asa a iesit la scan..

 

Asa e iesit la poza:

 

2TEtpwA.jpg

Super!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.