Jump to content

[GIFT] Badge RPG


Fiveo
 Share

Recommended Posts

Posted 08 April 2013 - 06:43 PM

Un suvenir legat de partea de RPG, sunt badge-uri pentur sectiile principale de politie.

Initial am vrut sa fac pentru toate departamentele dar cand am vazut ca mi-am consumat mai mult de jumatate din zi pe trei imagini m-am dat batut, poate am sa revin intr-o alta zi si cu restul departamentelor. Sper sa va placa.

vvZXiaj.png nM5Ujoo.png 97ag1Au.png

src: https://forum.b-zone.ro/topic/124808-lslvsf-police-department-badge-banners/#entry1875366

Dupa 3 ani de zile am zis sa revin cu continuare, mi-am propus sa fac un pack de badge-uri/logo-uri pentru fiecare factiune, dar merge al naibii de greu. Aici aveti continuarea promisa in 2013. Urmeaza sa mai fac si pentru restul factiunilor, sper sa nu dureze la fel de mult (3 ani) si o sa le asej frumos intr-un pack.
Sper sa va fie utile. Spor la gaming!
LJJCzEf.png Lmh1oai.png BBxsVYX.png
Edited by Fiveo
Link to comment
Share on other sites

sunt frumoase si simple, dar pacat ca nu sunt facute de tine.

M-ar ajuta cu mare drag sa-ti spulber toate banuielile (asta doar pentru constiinta mea), dar pentru asta mi-ar placea sa aduci si niste dovezi care sa indice faptul ca ar fi copiate sau le-as fi dat doar copy-paste.

 

l9K82K7.png

Link to comment
Share on other sites

Din punctu' meu de vedere arată prea bine ca să-ți pierzi timpul p-aici cu singura satisfacție de a veni câțiva și să-și bată joc de munca ta cu un comentariu meschin și un + dat din obligație, mai ales că ești din Cluj și ai putea lua bani destul de grei pentru ce știi să faci.

 

Păcat.

Link to comment
Share on other sites

Din punctu' meu de vedere arată prea bine ca să-ți pierzi timpul p-aici cu singura satisfacție de a veni câțiva și să-și bată joc de munca ta cu un comentariu meschin și un + dat din obligație, mai ales că ești din Cluj și ai putea lua bani destul de grei pentru ce știi să faci.

 

Păcat.

Fac si bani din asta, dar momentan am ceva probleme si trebuie sa fac o pauza. Ca sa nu imi ies din mana fac asta.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoase , chiar te pricepi , multumesc pentru cea cu SFPD , meriti +1.

Link to comment
Share on other sites

@@Fiveo, cum faci tu bani din design? (just askin', nu e cu rautate intrebarea)

 

Www.masatto.ro, timaf, platforma culturala timaf, untold 2015, omnipass si alte proiecte locale. Lucram ca graphic designer la o firma care organizeaza evenimente in cluj si fac si freelance. Ce alte detalii mai vrei sa stii? Vrei sa-ti trimit si CV-ul ai intentii de angajare/colaborare? Edited by Fiveo
Link to comment
Share on other sites

Www.masatto.ro, timaf, platforma culturala timaf, untold 2015, omnipass si alte proiecte locale. Lucram ca graphic designer la o firma care organizeaza evenimente in cluj si fac si freelance. Ce alte detalii mai vrei sa stii? Vrei sa-ti trimit si CV-ul ai intentii de angajare/colaborare?

 

ai si loc bun pentru astea, la mine nu prea e de facut nimic decat niste bannere pentru magazine, spalatorii etc, erai platit bine la firma aia?

Link to comment
Share on other sites

 

ai si loc bun pentru astea, la mine nu prea e de facut nimic decat niste bannere pentru magazine, spalatorii etc, erai platit bine la firma aia?

Sa fiu sincer eram platit la entry level la firma aia, dar era un venit stabil. La Untold am castigat mai bine, dar te sfatuiesc sa te axezi mai mult pe freelance sau sa-ti cauti de lucru pe proiecte.

Eu de ex. Iau 40lei/ora, dar depinde cat de complex vrea. Fac de toate, de la bannere de site, la google ads, facebook, la print, logo, orice. Nu e un venit la fel de stabil, dar e alta satisfactia si altfel iti e evaluata munca.

Succes si nu e nevoie sa stai intr-un oras ca si Cluj, Iasi sau Bucuresti ca sa faci bani din asta, oricum 80% din persoanele cu care colaborez nu apuc sa le vad fata-n-fata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.