Jump to content
Fiveo

[GIFT] Badge RPG

Recommended Posts

@@Fiveo, Nice one, Make me one for SF School Instructors :)) +1

• Upvote 2

@@Fiveo, Nice one, Make me one for SF School Instructors :)) +1

Stay tuned. I'll make a pack of logos/badges for all factions but it may take some time... Edited by Fiveo

Foarte frumoase, se vede că te pricepi. Mulțumim pentru postare.

sunt frumoase si simple, dar pacat ca nu sunt facute de tine.

sunt frumoase si simple, dar pacat ca nu sunt facute de tine.

M-ar ajuta cu mare drag sa-ti spulber toate banuielile (asta doar pentru constiinta mea), dar pentru asta mi-ar placea sa aduci si niste dovezi care sa indice faptul ca ar fi copiate sau le-as fi dat doar copy-paste.

l9K82K7.png

omu se pricepe :)

Frumoase felicitări pentru munca depusă.

Misto rau, dar daca faci un pentru lv taxi, esti cel mai talent.

Interesant, felicitari!

Din punctu' meu de vedere arată prea bine ca să-ți pierzi timpul p-aici cu singura satisfacție de a veni câțiva și să-și bată joc de munca ta cu un comentariu meschin și un + dat din obligație, mai ales că ești din Cluj și ai putea lua bani destul de grei pentru ce știi să faci.

Păcat.

• Upvote 1

Din punctu' meu de vedere arată prea bine ca să-ți pierzi timpul p-aici cu singura satisfacție de a veni câțiva și să-și bată joc de munca ta cu un comentariu meschin și un + dat din obligație, mai ales că ești din Cluj și ai putea lua bani destul de grei pentru ce știi să faci.

Păcat.

Fac si bani din asta, dar momentan am ceva probleme si trebuie sa fac o pauza. Ca sa nu imi ies din mana fac asta.

Foarte frumoase , chiar te pricepi , multumesc pentru cea cu SFPD , meriti +1.

@@Fiveo, cum faci tu bani din design? (just askin', nu e cu rautate intrebarea)

Naspa ca nu ai facut la toate factiunile!

@@Fiveo, cum faci tu bani din design? (just askin', nu e cu rautate intrebarea)

Www.masatto.ro, timaf, platforma culturala timaf, untold 2015, omnipass si alte proiecte locale. Lucram ca graphic designer la o firma care organizeaza evenimente in cluj si fac si freelance. Ce alte detalii mai vrei sa stii? Vrei sa-ti trimit si CV-ul ai intentii de angajare/colaborare? Edited by Fiveo

Www.masatto.ro, timaf, platforma culturala timaf, untold 2015, omnipass si alte proiecte locale. Lucram ca graphic designer la o firma care organizeaza evenimente in cluj si fac si freelance. Ce alte detalii mai vrei sa stii? Vrei sa-ti trimit si CV-ul ai intentii de angajare/colaborare?

ai si loc bun pentru astea, la mine nu prea e de facut nimic decat niste bannere pentru magazine, spalatorii etc, erai platit bine la firma aia?

ai si loc bun pentru astea, la mine nu prea e de facut nimic decat niste bannere pentru magazine, spalatorii etc, erai platit bine la firma aia?

Sa fiu sincer eram platit la entry level la firma aia, dar era un venit stabil. La Untold am castigat mai bine, dar te sfatuiesc sa te axezi mai mult pe freelance sau sa-ti cauti de lucru pe proiecte.

Eu de ex. Iau 40lei/ora, dar depinde cat de complex vrea. Fac de toate, de la bannere de site, la google ads, facebook, la print, logo, orice. Nu e un venit la fel de stabil, dar e alta satisfactia si altfel iti e evaluata munca.

Succes si nu e nevoie sa stai intr-un oras ca si Cluj, Iasi sau Bucuresti ca sa faci bani din asta, oricum 80% din persoanele cu care colaborez nu apuc sa le vad fata-n-fata.

Guest
This topic is now closed to further replies.