Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Interviu #53 - Clauddia - RPG2 Admin 3


Skipper
 Share

Recommended Posts

 

 

nu înțeleg cui îi pasă de părerea lui x față de bobo / kelton sau mai știu eu ce membru din staff interviurile astea ar trebui să se bazeze pe real life, să mai ieșiți din samp.............

 

 

 

@Sam SWAT, stai parcat.

 

Dacă mai văd astfel de comentarii încep să trec direct la sancţiuni.

 

Este valabil şi pentru restul ce vor posta în acest topic, postaţi doar pe tema interviului.

Link to comment
Share on other sites

Presupun ca-i mai bogata istoria ta de pe server decat cea din viata reala. Misto ai ales intrebarile Skipper...pacat ca n-ai gasit persoana potrivita sa raspunda calumea la ele. [-X

Edited by ExteeL
Link to comment
Share on other sites

@eXteel, pe tine trebuia să te caute, să le explici oamenilor ce legendă eşti tu pe 2 că na, eşti mare om pe samp dacă ai CNN LS :))))

Mă gândesc să te propun la next interviu, cum să nu auzim ce are de spus o legendă ca tine =)))) ! Lăsăm pe domnul Extel să ne dea nişte replici d-alea dure rău de bad boy care încă suferă că a fost dat afară din Hitmen :(

Link to comment
Share on other sites

@eXteel, pe tine trebuia să te caute, să le explici oamenilor ce legendă eşti tu pe 2 că na, eşti mare om pe samp dacă ai CNN LS :))))

Mă gândesc să te propun la next interviu, cum să nu auzim ce are de spus o legendă ca tine =)))) ! Lăsăm pe domnul Extel să ne dea nişte replici d-alea dure rău de bad boy care încă suferă că a fost dat afară din Hitmen :(

Easy peasy lemon squeesy.

Okk..Nimic surprinzator ca-ti expui frustrarile in urma unei pareri adresate interviului. Cam cu asta dovedesti dubla personalitate. Vorbesti mult, prost si fara rost. Cine ti-a zis tie ca eu sufar pentru un joc? Este de inteles, avem ce afirma ca in timpul liber iesim cu tovarasii la filme insa noi avem 200+ ore jucate pe luna si un iubit intr-un joc expirat...ce dragut.

Imi pare rau sa te dezamagesc insa interesul meu nu consta in a dovedi ce om sunt pe samp sau in cadrul acestei comunitati....nici pe departe. Ai acceptat acordarea acestui interviu asa ca accepta-ti si parerile cat si comentariile.

Numai bine !

Link to comment
Share on other sites

 

 

Imi pare rau sa te dezamagesc insa interesul meu nu consta in a dovedi ce o

 

Şi vrei să spui că n-am dreptul să-ţi dau şi un reply? Eu cred că tu eşti cel cu două feţe. Mulţi spun asta şi n-am să dau nume.

Adu-ţi aminte ce om erai înainte să ieşi din H.A şi cine eşti acum. Eu cred că tu eşti falsul. În fine, nu stau să aberez aici. Am altă treabă mai importantă decât de a mă certa cu deţinătorul CNN-ului LS. Îmi pare rău că n-ai răspuns la interviu, aveai de povestit mai multe, tu eşti cel cu 3-4 ani de B-zone în spate, nu eu :(

 

Link to comment
Share on other sites

 

Şi vrei să spui că n-am dreptul să-ţi dau şi un reply? Eu cred că tu eşti cel cu două feţe. Mulţi spun asta şi n-am să dau nume.

Adu-ţi aminte ce om erai înainte să ieşi din H.A şi cine eşti acum. Eu cred că tu eşti falsul. În fine, nu stau să aberez aici. Am altă treabă mai importantă decât de a mă certa cu deţinătorul CNN-ului LS. Îmi pare rău că n-ai răspuns la interviu, aveai de povestit mai multe, tu eşti cel cu 3-4 ani de B-zone în spate, nu eu :(

 

 

Data viitoare foloseşte un limbaj decent, nu de mahala.

 

Edited by Skipper
Următoarea abatere, warn.
Link to comment
Share on other sites

@@Kruzz, ofof, altul care plânge că l-am dat afară din H.A :( Mi-e aşa milă de tine şi de umflăţelul de Ext. Pe cine mai pune să comenteze? Şi pe Gutui? Păi doar pe voi 2 proştii satului vă are ca prieteni pe sa:mp că restul au aflat cine e fratele tău cu adevărat. Şi nu mai comenta fără să ştii băi ultima ceapă din aprozar :)))

Şi apropo, mai plângi că ai luat ban de la mine? Aşa am auzit, că tu eşti ăla nolifer de a cumpărat unban să nu piardă bizul :)))) vai de faţa ta. Ai uitat când te rugai de mine în PM uri să te accept în H.A. Am zis hai mă să-i fac şi lui pe plac. Dar şerpii ca tine cu două feţe merită... nu zic ce :)

Mai bine nu comentez că vine Extel să mă bată :(

In calitate de membru staff mi-ar fi fost sincer rusine sa folosesc astfel de apelative si astfel de limbaj asupra playerilor...mai ales stiind ca marea majoritate a membrilor comunitatii arunca un ochi prin acest topic, eventual fiind trimisi de altii sa vada "valorile adevarate" ale staffului. In calitate de membru staff ce se presupune a fi, puteai foarte frumos si elegant sa menajezi aceasta situatie in cazul in care te ardea asa tare nevoia de a da un reply pentru a-ti arata in continuare adevaratele valori morale....dar stai, defapt asta faci.

"Prostii satului" , "bai ultima ceapa de aprozar"....stai....astea pot fi apelative din partea unui membru staff? Pe vremea mea chestiile astea cam erau de remove, presupunandu-se ca tu ca persoana reprezinti intregul staff... sau in cel mai bun caz down.

Nu plange nimeni pentru faptul ca te crezi tu la 20 de ani mafioata intr-un joc si ai dat afara diversi membrii din H.A prin diferite terte, incurajand provocarile prin limbaje sublimale din partea altora....nimeni nu cred ca mai e atat de redus incat sa puna botul chestiilor ce se intampla in joc...si in principiu acestui joc precum o faci tu.

Cine zice ca Kruzz este fratele meu si cine ti-a zis ca vin eu sa te bat? Ai atat de multe informatii eronate in capul tau precum persoana ta.

Tot ce ai reusit sa faci aici a fost decat sa te faci de ras intregii comunitati prin propriul tau stil.

Cu toate de-a lungu', stimata admin RPG2, ce ai vrut sa dovedesti tuturor prin acest reply? Ca esti mahalagioaica? Daca asta ti-ai propus sa arati...good, ti-a iesit mai mult decat perfect.

PS: anul acesta ai bacul, mai inceteaza sa iei in serios acest joc altfel o sa ajungi sa culegi ceapa...ca tot ai adus vorba.

Numai bine !

Edited by ExteeL
Link to comment
Share on other sites

@@Kruzz, ofof, altul care plânge că l-am dat afară din H.A :( Mi-e aşa milă de tine şi de umflăţelul de Ext. Pe cine mai pune să comenteze? Şi pe Gutui? Păi doar pe voi 2 proştii satului vă are ca prieteni pe sa:mp că restul au aflat cine e fratele tău cu adevărat. Şi nu mai comenta fără să ştii băi ultima ceapă din aprozar :)))

Şi apropo, mai plângi că ai luat ban de la mine? Aşa am auzit, că tu eşti ăla nolifer de a cumpărat unban să nu piardă bizul :)))) vai de faţa ta. Ai uitat când te rugai de mine în PM uri să te accept în H.A. Am zis hai mă să-i fac şi lui pe plac. Dar şerpii ca tine cu două feţe merită... nu zic ce :)

Mai bine nu comentez că vine Extel să mă bată :(

Bun. In primul rand felicitari lui Skipper pentru interviu, intrebari faine.. In al doilea rand tin sa mentionez faptul ca nu am treaba cu acest cealam insa simt nevoia acuta de a cere socoteala. De ce sunt facut "prostul satului" intr-un topic de interviu????!!!! Daca cineva ti se adresa cu "proasta satului" sau "ultima ceapa din aprozar", tu ca membru staff responsabil ce esti luai masuri si aplicai legea "ti-ai permis sa jignesti un membru staff? OK..baan, ciaw". Deci....tu ca membru staff cu ce drept insusit jignesti playeri...si mai ales intr-un mediu public?

PS: Sa ne amintim ca o lunga perioada de timp ai stat intr.un grup pe facebook cu prostii satului pe care tu ii faci acuma....barfindu-l pe @@RW PauL , omul ce te ajuta, spunand ca este ultimul nolifer si ca "e in limba dupa mine..saracul"... urat

Edited by Gutui ZEW
Link to comment
Share on other sites

În primul rând te felicit Skipper pentru interviu, mereu știi cum să abordezi fiecare persoană în parte și cum să-i scoți anumite chestii la lumină.
, Pe tine te știu destul de bine, mereu erai cu mine, Anonimous, Marius, Bogdan, Kuky, Roby, Dragos și multe alte persoane pe skype. Când Marius și cu Koverino erau cu tine în conferință și te înjurau și ziceau N chestii despre tine, noi, *ăștia cu care erai mai mjereu prin conferințe*, te-am apărat, mai mereu erai ajutată de noi, nu mă apuc acum să înșir totul. Dacă ai memorie sau dacă vrei să *recunoști* că așa era, respect, dar dupa cum te-ai comportat față de Exteel, aia nu e Clauddia de atunci. Clauddia de acum e cineva care admin 3, lider HA. De asemenea, împreună ne-am ridicat, prin ajutor, prin creșterea *faimei* pe RPG2. Unii au rămas și recunosc, alții nici nu ne cunosc. Ești un membru important în cadrul STAFF-ului, dă dovadă și pe forum că așa e, nu doar pe joc. Nu o lua în nume de rău, dar eu mi-am luat remove de la Helper 1 pentru c-am zis 2 cuvinte obscene pe /c, nicidecum pe vreun chat normal, despre un *amic*. Ia-o ca pe un sfat, fiindcă niciodată n-am purtat ură pe cineva, e doar un SIMPLU JOC, dovadă pentru care încă vorbesc cu acel *amic*, așa că hai să ajungem cineva. Baftă la examenul de bacalaureat, ia-l în serios și mergi la facultate! C`ya! :D

@eXteel, Respectul meu pentru atitudinea față de acest joc, că nu îi dai importanță! Keep up with your music!

Link to comment
Share on other sites

Frumos interviu Skipper, vad ca faci o treaba excelenta. Felicitari Clauddia ca m-ai facut sa te cunosc mai bine. Din pacate, au iesit marii "smecheri" sa se dea in stamba, iti recomand sa nu ii bagi in seama si sa ii lasi in "damblalele" lor.

 

Fratilor, fiecare face ce vrea cu viata lui / ei. Daca vrea sa stea sa joace sa:mp 24/24 ii ok, vrei sa conduci de parca te crezi in Formula 1, ii ok. Salutari!

 

#Edit: Skipper, eu zic sa dai :topic_closed: prea multi care n-au ce face si vor +1 :).

Edited by FabianNABUL 2K16
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.