Jump to content

[Portofoliu] HaWx


Hawx
 Share

Recommended Posts

Salut, ma numesc Tibi, multi ma stiu drept HaWx si m-am apucat de acest "sport" numit PhotoShop aproximativ acum 3 saptamani. Criticile sunt bine venite. Va astept parerile si sfaturile, salut.

 

Acestea sunt cateva avatare din cadrul topicului "Requests".

 

 

oCH4Zkq.pngjBLgMr0.gifaGTAURY.gifrM4P0cO.gifUcB2ypn.pngH6Vc6K7.png6RWFdar.pngrLXf4u1.pngHTN2aF4.jpgQ1PiJvf.pngB6tVhkW.pngrN9UGUJ.pngOcM8jyL.pngUxEMVUX.png

Edited by GF Hawx
Link to comment
Share on other sites

Si cateva semnaturi, unele la cererile unor prieteni, altele din cadrul topicului "Requests".

 

 

 

 

 

taVB7Vs.pngrK1VnlF.png

 

 

SrGiuOL.gif

 

 

 

vxEr9BE.gif

 

 

 

LsgpEnQ.png

 

 

 

HwehxTg.png

 

 

hJuhQL3.png

 

 

 

7RDHbVm.png

 

 

 

 

EB0NIwn.png

 

 

 

 

Edited by HaWx
Link to comment
Share on other sites

Frumos portofoliu , chiar e foarte frumos , felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos, din partea mea tu meriți tot respectul. În 3 saptamani ai ajuns foarte sus, dacă continui tot așa vei ajunge undeva sus doar găndeste peste 1 an ''HaWX - Designer'' sau chiar peste câte saptamani dacă încerci tot mai mult.

Nu am cuvinte, esti prea bun frate și esti un om care încearcă și îsi face timp pentru clienti, sincer din partea mea ai un foarte mare +1! #RESPECT HAWX

 

TINTE-O TOT ASA, ''BE THE BEST FUCK THE REST!''

Link to comment
Share on other sites

Si pentru incheia seara frumos, niste avatare free, putin editate de catre mine, sper sa va placa, o seara buna sa aveti.

 

 

 

lSBs4Jk.pngANK6qjC.png4JEOs5l.png

 

 

s2Q4aC0.pngj7gzrCO.pngROCqn06.png

 

 

NVDrEqn.pngqjLo6VE.pngXiGu5gp.png

 

Edited by HaWx
Link to comment
Share on other sites

Si pentru incheia seara frumos, niste avatare free, putin editate de catre mine, sper sa va placa, o seara buna sa aveti.

 

 

 

lSBs4Jk.pngANK6qjC.png4JEOs5l.png

 

 

s2Q4aC0.pngj7gzrCO.pngROCqn06.png

 

 

NVDrEqn.pngqjLo6VE.pngXiGu5gp.png

@, Iti multumesc, inseamna mult pentru mine.

Prea smecher, +1.

Link to comment
Share on other sites

Ai probleme cu redimensionarea.

Alt + Shift apăsat si trage de un colt.

Blurul ala e prea "alb" asa... la ultimele lucrari

Sper sa vad o evolutie de la tine

 

Edit:Dc vad doar "imi plac, felicitari"?

Edited by Recker TheHunter
Link to comment
Share on other sites

@, Da stiu, cele 2 poze care nu sunt redimensionate corect sunt de la inceputul "carierei" mele unde nu stiam cum sa redimensionez, si eu sper sa vad o evolutie, mersi :).Unora poate chiar le plac, unora poate au venit doar pentru pos-uri, oricum mersi de sfat, o sa am grija mai mare la blur

@, Mersi, apreciez.

Edited by HaWx
Link to comment
Share on other sites

Ti-a recomandat Recker sa ti apasat SHIFT cand redimensionezi imaginea si nu i-ai urmat sfatul, este cel mai deranjant lucru cand vezi o imagine distorsionata. Da, poate sunt imagini care nu se integreaza bine pe vertical sau nu poti cuprinde toate elementele in dimensiunile alese de tine, in acest caz mai bine alegi alta poza sau o redimensionezi pe aceea in asa fel incat sa cuprinzi ce-i mai inportant (cel putin eu asa fac). Lasa-l in ... blur si minunile alea, eu folosesc blur doar cand cred ca e necesar, nu toate creatiile trebuie sa aibe blur (parerea mea). Lucreaza la integrare, compozitie si text. Ti-am expus parerea mea despre avatare, daca vrei o accepti, daca nu, spor in continuare.

Rezumat: - nu nai folosi blur pe orice

- nu mai distorsiona imaginea sau textul.

- succes

Edited by Fiveo
Link to comment
Share on other sites

  • Andrada locked this topic
  • Hawx unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.