Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Portofoliu] HaWx


Hawx
 Share

Recommended Posts

Salut si sarbatori fericite! Dupa o perioada de inactivitate am revenit cu cateva avatare free cu unele personaje din The Walking Dead, sper sa va placa.

 

YLuZ9eY.png7liSE8I.pngb8ckufE.pngHa8WOFa.pngsjf2juM.png9uFLM4V.pngCt64ry5.pngKG10Rz8.pngyMfTpOz.pngVYGqtbk.pngGOoaGTh.pngUya6UWd.png

Edited by Hawx
Link to comment
Share on other sites

#New

 

Am gasit niste resurse si am incercat sa ma joc cu ele prin After Effects, sper sa va placa, + cateva lucrari din Requests.

 

nvYqYRB.gif0RucdYj.gifSlYJ84J.gifYSAw3cx.gif

 

PEVtrYv.png8mmPjxg.pngrWLDgJf.pngJuZY6Rs.pngCu8sFTY.gif

 

 

 

 

 

 

 

Free Avatars.

 

 

g2xWVUH.pngoAjp8ah.pngRrQJiZz.png7me26TN.png9TVwJ3x.pngrd2TRDc.png6eWWNRd.pngfTw7jSI.pngGWCFq6C.pngE8paBJZ.pngfPAxtgZ.pngdEjfF7N.png

Edited by Hawx
Link to comment
Share on other sites

Faci o treaba foarte buna si te pricepi in ceea ce faci , iar datorita talentului tau eu iti recomand sa continui fiindca evoluezi in acest domeniu pe zi ce trece.

Edited by RusuL
Link to comment
Share on other sites

@,Ai inceput again sa folosesti prea mult sharpen, nu arata okey, blurul folosit pe pack-ul de avatare league of legends era okey si eu care venisem aici cu speranta de a te lauda, nu mai folosi textul wendy pe dimensiuni asa mare, e font pentru texte secundare, nu pentru altceva, mai mare decat dimensiunile sale normale arata oribil.

Link to comment
Share on other sites

#New.

 

@, mersi.

@@Jorddy, mersi, aia de pe text e doar un outer glow, sau cateodata pun un gradient, iar in legatura cu avatarele, am vrut sa fac un post sa multumesc, una alta, nu avea rost sa fac un post unde spun doar unei persoane multumesc, am zis sa pun si niste avatare.

 

Pqc2F21.pngtbcpKDk.pngh4Bhry9.pnghjOqVT1.pngg15nuVW.pngZZMEzkV.png

Edited by Hawx
Link to comment
Share on other sites

Am zis sa incerc si eu altceva, asa ca v-am pregatit niste "pixel art-uri", pot sa le zici si asa. Am facut numai doua momentan deoarece nu stiu daca o sa prinda sau nu. Imi propun sa fac la toate factiunile, dar o sa dureze ceva.

 

@@Arshavin, stiu ce zici de text :)). Eu incerc sa l schimb la fiecare avatar pe care-l fac, adica sa nu iasa mereu la fel. SI ma bucur ca-ti plac lucrarile.@@MSiLevy, adevarat :), de-aia zic ca incerc mereu sa-l schimb si sa-l fac sltfel.

 

 

 

 

srJkHfG.pngmu4cPHx.png

Edited by Hawx
Link to comment
Share on other sites

XHiVtcD.png

vZ5TSIJ.pngKBdGsSx.pngUrK0aFV.gif

7bOZIvl.pngq1wqhX0.png163OHbi.png

sOn5vTR.pngA74cGUZ.png

Slx1fDu.png

Am zis sa fac si eu o fapta buna, asa ca, cine doreste un avatar poate lasa un comentariu mai jos cu urmatorul model:

Text:

Stock/Tematica:

Edited by Hawx
Link to comment
Share on other sites

@, FA mi cu textul: .piNk. si sub: Life is a GIFT. Cu poza de la avatarul actual, tot de la tine

Link to comment
Share on other sites

  • Andrada locked this topic
  • Hawx unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.