Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cerere - Elix - Banner


Elix
 Share

Recommended Posts

Nick:

Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): Banner

Link către ultima cerere făcută(obligatoriu) : https://forum.b-zone.ro/topic/356301-cerere-elix-3xbanner/#entry5380146

Imagine (obligatoriu pentru semnatura): Las la alegerea voastră pentru creație.

Tema (In caz ca nu exista o imagine): Radio B-Zone are nevoie de un banner pentru YouTube. Tema este radio.

Text: In acel banner vreau sa apara scrise:

WebSite: www.radio.b-zone.ro

E-Mail: radio@b-zone.ro

Facebook: www.facebook.com/radiobzone

Dimensiuni: Nu stiu dimensiunea exactă a unei coperte YouTube.

Alte precizari: Lucrarea cea mai reusită va fi premiată cu 3 euro pe clienți.

Sper sa fiu surprins plăcut si sa nu ma pot decide. Baftă la inspirație.

Link to comment
Share on other sites

Sper să nu vă deranjeze lucrarea mea, am încercat să o fac cât mai ok :) Dacă vrei vreo modificare ceva mă anunți, că am PSD-ul.

z4Ph2ez.jpg

Edited by Craze
Link to comment
Share on other sites

kD5n8Rx.jpg

r1LaW76.jpg

afYnmFK.jpg

M1UCqPK.jpg

rfl1Tct.jpg

 

Ei bine, daca nu-ti place am zis ca poate fi folosit si ca wallpaper, iar daca gasesti elemente care iti plac si vrei mici modificari (PM). Pentru a vedea imaginile HD click pe imagine. (Recunosc mi-am pierdut rabdarea, dupa ce am modificat logo-ul)

Edited by Fiveo
Link to comment
Share on other sites

Multumesc @@Fiveo pentru muncă. Sunt interesante doar ca, datele de contact sunt prea simple după mine.

 

Am uitat sa specific că mai astept lucrării.

Edited by South Elix
Link to comment
Share on other sites

Mersi pentru a doua incercare insa mare diferență nu este.

 

Voi mai astepta până maine seară cum am mai specificat.

Edited by South Elix
Link to comment
Share on other sites

Nu am fost foarte multumit de ce am facut prima data asa ca am mai refacut o varianta. Fontul a ramas acelasi ca si la logo-ul comunitatii si am preferat sa pastrez si iconita. (zoom for HD)

 

3E9Cjwp.jpg

 

KJSxSO1.jpg

 

Profile picture

3k9fbON.jpg

 

Fundal transparent

4X7MADF.png

 

eR6EYZV.png

Edited by Fiveo
Link to comment
Share on other sites

@Fiveo, ca si în prima lucrare făcută de tine nu ai facut modificarea aia ce am specificato. Textele de reclamă webSite, Facebook si mail sunt prea simple. Pune o iconita ceva langa sau ce stiu eu...

Link to comment
Share on other sites

@Fiveo, ca si în prima lucrare făcută de tine nu ai facut modificarea aia ce am specificato. Textele de reclamă webSite, Facebook si mail sunt prea simple. Pune o iconita ceva langa sau ce stiu eu...

Better?

 

H4Nt7hp.jpg

 

ZWoaogo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am ales! @Fiveo a fost cel mai original in lucrările făcute. O sa te rog sa îmi trimiți un PM pentru a primi premiul specificat.

 

Multumesc si celor care au încărcat.

 

Puteți da T/C.

Topic closed.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.