Jump to content
Sign in to follow this  
Madalin AM

Halloween 2016 is here! - MIX.B-ZONE.RO

Recommended Posts

Z7z3EJS.jpg

Cu ocazia Halloween-ului v-am pregătit mai multe surprize, după cum urmează:

Quest 100/100

19528_b.jpg

A fost activat quest-ul ce constă în găsirea a 100 pălării de vrăjitoare ascunse în Los Santos, Las Venturas, San Fierro și Bayside! Ca recompensă, veți primi 300,000$, 1 level up dar și 300 gold. Quest-ul se va termina pe 04.11.2016 orele 19:00

Mapping de Halloween

BXhRgrB.jpg

A fost decorat spawn-ul pentru voi, jucătorii! Ca și la quest, va ține până pe data de 04.11.2016 orele 19:00!

Multe alte surprize veți vedea pe server, vă așteptăm cu mare drag!

Pentru întreg update-ul vizitați secțiunea de Update-uri: http://www.mix.b-zone.ro/server-updates.php

Vă așteptăm comentariile!

Happy Halloween tuturor, înfricoșătorilor!

English

Z7z3EJS.jpg

On the occasion of Halloween we have prepared many surprises as follows:

Quest 100/100

19528_b.jpg

The quest was enabled to find 100 hidden witch hats in Los Santos, Las Venturas, San Fierro and Bayside! As a reward you will receive $ 300,000, 1 level up and 300 gold. Quest will end on 04/11/2016 19:00

Mapping Halloween

BXhRgrB.jpg

It was decorated for you spawn the players! As the quest, will take until 04.11.2016 19:00!

Many other surprises will see the server, and waiting for you!

For all updates visit the section Updates: http://www.mix.b-zone.ro/server-updates.php

We are waiting for comments!

Happy Halloween terrible everyone!

Edited by Adi007
  • Upvote 3

Frumos, contiunua cu update-urile sa creasca Mix

Foarte frumos, sper ca in viitor sa apara un sistem de CS:GO.

Esti cel mai tare :)

Frumos, crecă îl termin și eu questu când o să se bage mapa, să postezi și mapa că te sparg! :))

Asa mai da. Dar ar fi frumos sa faceți și ceva sa se facă banii mult mai ușor. Felicitări!

Mulțumesc tuturor pentru toate părerile, vă așteptăm și pe server!

Dacă rezolvi cu adminii, o să intre mai mulții. Dar până nu se rezolvă, nu intră.

Ar fii ok să se dea wipe și la admini, înafară de a4+. De ce? Sunt foarte inactivii, nu se ocupă de codații, dau /report și când dă playerul respectiv /q, atunci dau și ei /cr.

Dacă nu vrei să le dai wipe, măcar zi-le să se ocupe de server.

@, Tot staff-ul cel am acum e foarte activ, în afară de unii helperi și adminul 5. Astăzi li s-a impus o regulă legat de ceea ce ai propus tu. Edited by Madalin AM

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.