Jump to content
BiGziLa

VODA - Demisii

Recommended Posts

Tw4VJDa.png

Daca cineva vrea sa paraseasca clanul VODA va posta dupa modelul urmator:

Nick:
De ce doresti sa parasesti clanul VODA:
Care este parerea ta despre acest clan?:
Alte precizari?:
Edited by HG UltRaSs

Nick:Ev0ltY0n

De ce doresti sa parasesti clanul VODA:Din motive personale, Big sti despre ce este vorba.

Care este parerea ta despre acest clan?:Foarte buna!Sper sa ajungeti cat mai sus.

Alte precizari?:Va pwp!Bigzila imi pare rau ca nu am putut sa stau mai mult, dar ti-am explicat situatia!

Nick:Conner.RM

De ce doresti sa parasesti clanul VODA:Am incercat sa raman, dar a insistat sa merg eu...

Care este parerea ta despre acest clan?:The best. Imi place atmosfera de acolo. Numa' oameni grei.

Alte precizari?:Sa aveti grija de voi. Nu scapati asa usor de mine, revin. Multumesc mult Bigzilla pentru ca m-ai invitat si pentru ca m-ai inteles. Majoritatea suntem colegi pe diferite charuri. O sa tinem legatura cu siguranta

Nick: Mentosan

De ce doresti sa parasesti clanul VODA: nu mă mai atrage aşa de mult sampul, mi s-a cam luat de el şi ţin locul în clan degeaba şi am decis să-mi pun demisia, să aibă şi altul şansa de a intrat în clan şi să stea lângă nişte oameni minunaţi.

Care este parerea ta despre acest clan?: un clan bine pus la punct, felicitări bigzila pentru acest colectiv.

Alte precizari?: dacă se poate, să îmi scoţi şi accesul aici, să alegi tu pe cine vrei să se ocupe, nu am timp să fiu activ şi aici şi la Design. Mersi anticipat pentru tot!

@@Mentosan, Imi pare incredibil da rau ca pleci, mi-a facut placere sa cunosc un om ca tine! Sper sa mai dai pe aici pe la cererile de Design macar, acele logo sau ce is, sunt superbe! Daca o sa te atraga samp-ul candva, te astept atat in VODA cat si in Hitmen!

Retrag

Edited by BiGziLa

Nick: DeviL[VODA]

De ce doresti sa parasesti clanul VODA: Am spus la Discuții.

Care este parerea ta despre acest clan?: Nemaipomenită.

Alte precizari?: Țineți-o tot așa. :)

Nick: UltRaSs

De ce doresti sa parasesti clanul VODA: Motive personale.

Care este parerea ta despre acest clan?: Cel mai frumos colectiv. Respect!

Alte precizari?: Multumesc pentru sansa acordata, mi-a facut placere sa fim colegi. Mai vorbim in joc.

Retrag

Edited by mR CoFFe

Nick: Danny.

De ce doresti sa parasesti clanul VODA?: Nu mai pot rămâne datorită faptului că nu mai am net de ceva timp, am decis să pun demisia, nu pot să-mi fac hotspot de te telefon tot timpul, ca până acum, pentru că-mi pică în continuu și nu pot face nimic. Până când rezolv problema voi fi nevoit să mă las de SAMP :(

Care este parerea ta despre acest clan?: Un clan foarte bine organizat.

Alte precizari?: Vă pwp pe toti, mulțumesc Bigzila pentru șansa oferită.

Nick: Claudius[VODA]

De ce doresti sa parasesti clanul VODA: BiGziLa & Singurul lucru care m-a determinat să părăsesc acest clan cu membrii foarte minunați și au tot respectul meu pe viitor, este faptul că nu se ține cont de voturile membrilor, e imposibil să ai 3 Contra si 4 Neutru și să fii acceptat in acelasi timp.

Care este parerea ta despre acest clan?: Este foarte bine conceput cu un lider si cu membrii capabili, aveți cu totii respectul meu.

Alte precizari?: Îmi pare rău că trebuie să plec chiar dacă voi regreta pe viitor acest lucru :(

Edited by Preot Claudius

Nick: Alin.

De ce doresti sa parasesti clanul VODA: Cred ca o sa raman fara clan.

Care este parerea ta despre acest clan?: Cel mai jmecher clan.

Alte precizari?: Aveti grija de voi nabilor :*

Nick: Juve

De ce doresti sa parasesti clanul VODA: Desi au aplicat de-a lungul timpului multi prieteni de-ai mei, nu am cerut niciun moment cuiva sa voteze cu ''pro'' pentru acea persoana. Acum, cand am dat si eu un ''contra'' cuiva cu un motiv destul de intemeiat, am primit mai multe mesaje in care mi se cerea sa ii dau ''pro'' respectivului. Sa nu mai mentionez ca aplicantul m-a bombardat cu mesaje pe telefon pentru a ma face sa modific votul, ceea ce eu nu pot face. Prin urmare, am decis ca mai bine ii fac loc si acelui jucator in clan si ies eu, intrucat simt ca nu mai sunt pe aceeasi lungime de unda cu unii membrii ai clanului. Daca eu nu sunt de acord cu asemenea practici, doar demisia mai ramane de facut.

Care este parerea ta despre acest clan?: Pana azi, m-am simtit foarte bine in cele 4 luni, neavand nicio problema cu ceilalti colegi.

Alte precizari?: Stiu ca o demisie se poate si respinge, dar nu-mi face si mie asta, Claudius. Nu ies pentru a ma duce in alta parte. Am convingerile mele de la care nu ma abat. Din respect pentru clan si pentru toti colegii, am vrut sa depun demisia si sa nu dau direct [/clanresign]. Succes tuturor!

Edited by Juve

@, Cerere de demisie RESPINSA. Vei parasi clanul doar prin /clanresign in cazul in care chiar iti doresti asta. Nu te obliga nimeni sa-ti schimbi votul, este alegerea ta, exact cum va fi si cea de acum de a da /clanresign sau nu.

Retrag.

Edited by Bob Jr

Nick: Vio

De ce doresti sa parasesti clanul VODA: Nu se tine cont de respect intre membri/rank, unu membru de rank 2 isi da cu parerea ca si cum ar fi owner.

Care este parerea ta despre acest clan?:. Foarte buna

Alte precizari?: Respect Wolf4ever, Zeom, LucyanTeq99 si restul membrilor cu care ma inteleg bine.

@@Vio, Demisie Respinsa, o sa vad care-i problema si o vom rezolva.

Nick: K3nT.

De ce doresti sa parasesti clanul VODA: Ma las de samp.

Care este parerea ta despre acest clan?: Este un clan de nota 10.

Alte precizari: Mult succes baieti! Nu mai stau sa fac pomelnic :))