Jump to content
Lil Wald

RichGang - Aplicatii / Applycations (On)

Recommended Posts

@, N7lo9Lx.png

INFORMATII DESPRE VIATA REALA:

• Name: Atticus
  • Prenume: Daniel
  • Varsta: 18
  • Autodescriere: Sunt o persoană sociabilă, responsabilă și organizată.
  • Locatia(Oras): Chișinău.
  • Ce gen de muzica asculti?: Jazz - Hip Hop

INFORMATII SUPLIMENTARE:

• Jocuri jucate: Real Life 3D edition.
  • Steam ID: -

Name: Bogdan

Prenume: Shyphter

Varsta: 18

Autodescriere: Sunt o persoană sociabilă, responsabilă și organizată.

Locatia(Oras): Dapăi din Cluj.

Ce gen de muzica asculti?: Manele song

INFORMATII SUPLIMENTARE:

Jocuri jucate: Real Life 3D edition.

Steam ID: Shyphter boost on csgo

@@Shyphter, esti bine venit in gasca noastra de spammeri de elita :))

N7lo9Lx.png

Name: Andrei

Prenume: Lovelu

Varsta: 17

Autodescriere: Sunt o legenda

Locatia(Oras): Slatina Gang

Ce gen de muzica asculti?: Manele Trap chestii

INFORMATII SUPLIMENTARE:

Jocuri jucate: GTA CS FIFA WWE

Steam ID: N am

On 11/3/2017 at 11:04 PM, ENZO RT said:

Name: Andrei

Prenume: Lovelu

Varsta: 17

Autodescriere: Sunt o legenda

Locatia(Oras): Slatina Gang

Ce gen de muzica asculti?: Manele Trap chestii

INFORMATII SUPLIMENTARE:

Jocuri jucate: GTA CS FIFA WWE

Steam ID: N am

- Acceptat acum ca am revenit si eu si clan-ul.

Name: ROByNOOBFARON

Prenume: Robert

Varsta: 14

Autodescriere: Sunt o persoană sociabilă, responsabilă și organizată.

Locatia(Oras): Dapăi din Sibiu.

Ce gen de muzica asculti?: Manele song

INFORMATII SUPLIMENTARE:

Jocuri jucate: Real Life 3D edition.

Steam ID: robik.faraon va pot busta pana n silver 3 ;)

Acceptat!

Name: AnxietyTBH

Prenume: Vasile (stiu, nici eu nu ma mandresc cu el...)

Varsta: 16

Autodescriere: Antisocial, mai comunic cat de cat, de treaba.

Locatia(Oras): Calarasic

Ce gen de muzica asculti?: Old Scool Hip-Hop

INFORMATII SUPLIMENTARE:

Jocuri jucate: Arma 3, DayZ Standalone, Battlefield 1, Battlefield 3, War Thunder, Hearts of Iron 4.

Steam ID: N-am we

• Nick Name: Claudinho DeV
  • Nume/Prenume: Trasa Claudiu
  • Varsta: 15 ani
  • Autodescriere (~ 30 cuvinte)Salutare! Ma numesc Trasa Claudiu sunt nascut pe data de 25 decembrie 2002 , deci am 15 ani si o luna. Am 1,65m intaltime, 45 kg, par saten, ochi caprui si cateva "semne de buna purtare". Locuiesc in comuna Peretu, judetul Teleorman si invat la Scoala Gimnaziala "Grigore Dimitrie Ghica" Peretu. Sunt in clasa a VIII -a A si am rezultate foarte buna la invatatura; anul trecut terminand cu media generala 9,97. Sunt pasionat de masini de la o varsta foarte mica si deabia astept sa implinesc 18 ani sa obtin permisul de conducere. Masina mea preferata este Toyota Supra. A doua mea pasiune este fotbalul pe care il urmaresc de la varste fragede impreuna cu tatal meu si asemeni lui sustin echipa F.C. Barcelona. Am fost moderator pe pagina de facebook Pasiune pentru Fotbal, dar din cauza lipsei de timp am renuntat la acest grad. Sunt moderator pe forum la sectiunea AUTO/MOTO si ma ocup zilnic de aceasta. Genul meu de muzica preferat este Rap / Trap. Ascult artisti precum Offset, 21Savage, Quavo, Migos(trupa), Lil Pump si din rap ascult CTC, Parazitii, Kazi Ploae si multii altii. Imi place sa lucrez in echipa cu oameni capabili, pe placul meu cu care ma pot intelege. Imi place sa ajut oamenii si sa ii invat diverse lucruri pe care ei nu le stiu. Accept critica constructiva pentru ca aceasta imi arata si partile mele proaste pe care ar trebui sa le indrept. Renunt greu, dar si cand o fac, o fac definitiv. Esecurile ma fac nefericit, si totodata ma fac mai puternic. Cred ca am spus cam tot despre mine, iar ce a fost omis o sa descoperiti pe parcursul timpului
  • Locatia(Oras): Rosiorii de vede , Teleorman
  • Ce gen de muzica asculti?: Rap/trap

Name: VaNNila.

Prenume: David

Varsta: 16.

Autodescriere: Salut! Ma numesc David am frumoasa varsta de 16 ani. Locuiesc in orasul Brasov un oras frumos cu multe fete frumoase dupa parerea mea. O scurta caracterizare fizica a mea: Am in jur de 1,72 m si 50 kg, am ochii caprui par brunet. Caracterizare morala: Sunt un baiat simplu, prietenos, calm poate uneori timid si serios. Sunt foarte punctual si imi place foarte mult ca si cel cu care trebuie sa fac o treaba sa fie punctual. Nu imi place sa intru in probleme sau sa ma cert. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Din totdeauna am mers pe principiul "Respecta si vei fi respectat". Imi iubesc familia si tin la prietenii mei. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sa ne ajutam reciproc. Ma descurc bine la scoala, iar in timpul liber imi place sa ma joc San Andreas Multiplayer cu prietenii, ori sa ies pe afara prin cluburi, la un fotbal sau biliard. Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat daca m-am apucat de el si sa imi organizez planurile din timp. Imi place sa ascult muzica si sa vizionez multe filme. Genurile mele preferate de muzica sunt, dance, rap, hip-hop deoarece le gasesc relaxante. Imi plac filmele de actiune, groaza, aventura si comediile. Nu prea m-am omorat niciodata cu lectura, imi plac mai mult filmele deoarece in carti sunt prea multe pasaje descriptive, iar pe mie unele detalii mi se par nesemnificative, dar nu toate. Nu zic ca nu citesc, nu, ci doar ca filmele mi se par mai interesante, iar noi in acestea avand posibilitatea sa dam atentie doar detaliilor care ne intereseaza pe noi mai mult, multi avand aceeasi parere. Ca sport prefer, desigur, fotbalul. Imi place sa-mi fac noi prieteni si sa invat din greseli. Rareori ma supar sau ma enervez. Am simtul umorului, dar niciodata nu intrec masura cu gluma. Nu imi place cand cineva isi bate joc de munca mea sau a altcuiva. Ma integrez foarte repede in colectiv. Hobby-ul meu in ultimul timp a fost SA:MP-ul. In afara de SA:MP ma mai joc Counter-Strike Global Offensive respectiv NFS, in general jocuri multiplayer pe care le pot juca impreuna cu prietenii mei.

Locatia(Oras): Brașov.

Ce gen de muzica asculti?: Trap.

INFORMATII SUPLIMENTARE: -

Jocuri jucate: SA:MP.
Steam ID : -

• Nick Name: AnxietyTBH
  • Nume/Prenume: Allah Akbar
  • Varsta: 1 ani
  • Autodescriere (~ 30 cuvinte)Salutare! Ma numesc Allah Akbar sunt nascut pe data de 25 decembrie 2002 , deci am 15 ani si o luna. Am 1,65m intaltime, 45 kg, par saten, ochi caprui si cateva "semne de buna purtare". Locuiesc in comuna Peretu, judetul Teleorman si invat la Scoala Gimnaziala "Grigore Dimitrie Ghica" Peretu. Sunt in clasa a VIII -a A si am rezultate foarte buna la invatatura; anul trecut terminand cu media generala 9,97. Sunt pasionat de masini de la o varsta foarte mica si deabia astept sa implinesc 18 ani sa obtin permisul de conducere. Masina mea preferata este Toyota Supra. A doua mea pasiune este fotbalul pe care il urmaresc de la varste fragede impreuna cu tatal meu si asemeni lui sustin echipa F.C. Barcelona. Am fost moderator pe pagina de facebook Pasiune pentru Fotbal, dar din cauza lipsei de timp am renuntat la acest grad. Sunt moderator pe forum la sectiunea AUTO/MOTO si ma ocup zilnic de aceasta. Genul meu de muzica preferat este Rap / Trap. Ascult artisti precum Offset, 21Savage, Quavo, Migos(trupa), Lil Pump si din rap ascult CTC, Parazitii, Kazi Ploae si multii altii. Imi place sa lucrez in echipa cu oameni capabili, pe placul meu cu care ma pot intelege. Imi place sa ajut oamenii si sa ii invat diverse lucruri pe care ei nu le stiu. Accept critica constructiva pentru ca aceasta imi arata si partile mele proaste pe care ar trebui sa le indrept. Renunt greu, dar si cand o fac, o fac definitiv. Esecurile ma fac nefericit, si totodata ma fac mai puternic. Cred ca am spus cam tot despre mine, iar ce a fost omis o sa descoperiti pe parcursul timpului
  • Locatia(Oras): Rosiorii de vede , Teleorman
  • Ce gen de muzica asculti?: Old School Rap

• Nick Name: Lewoo
  • Nume/Prenume:Baciu Leonard
  • Varsta:16 ani
  • Autodescriere (~ 30 cuvinte)Mă numesc Leo, am 16 ani și locuiesc în orașul Nehoiu. Pot spune că sunt o persoană care știe ce vrea de la viața sa, sunt migălos în orice fac și nu dau înapoi de la lucrurile ce par a fi foarte complicate, chiar dacă altii îmi spun că nu o să reușesc, că este prea greu pentru mine sau că sigur nu am cum să fac asta, încerc din răsputeri să îndeplinesc lucrul acela și toate descurajările mă fac și mai puternic. Îmi place să glumesc cu toată lumea și să îmi fac prieteni la orice pas, iar prietenii de o dinioară încerc să-i țin lângă mine cât mai mult timp posibil. Felul meu de a fi este unul obișnuit, nu pot spune că sunt un rebel ce vrea să fie diferit de ceilalți, dar nici nu mă iau după anturaje nepotrivite pentru mine... de asemenea nu suport când cineva nu mă ia în serios atunci când este un lucru destul de serios în desfășurare în acel moment. Sunt genul de persoană ce dorește totul de la sine, ce își vrea binele chiar și în cele mai jenante sau demoralizante momente. Sunt genul de persoană ce-și face prieteni oriunde, oricând, iar dușmanii sunt departe de a fii cu adevărat dușmani. Cam atât am de spus despre mine, sper să fie suficient și să vă faceți o parere bună despre mine.
  • Locatia(Oras): Buzău
  • Ce gen de muzica asculti?: Hip hop

INFORMATII SUPLIMENTARE:

• Jocuri jucate: SAMP si restul le puteti vedea pe steam.
  • Steam ID: Skypro28