Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone TV] Los Santos Police Department TEASER


Fiveo
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: [b-Zone TV] Los Santos Police Department TEASER
Gen: Teaser | Prezentare
Data: 21 noiembrie 2016
Scurta prezentare: Acest video este defapt un teaser, ce alt lucru mai bun pentru un prim videoclip? Este primul videoclip facut de mine (filmt, montat si editat). E pentru prima oara cand am deschis PremierPro si am montat mai multe cadre. Cadrele sunt trase pe serverul mix.b-zone.ro si am preferat sa mentin cat mai curate imaginile din joc (fara mod-uri) doar cateva moduri de imbunatatire a graficii. Sincer ma asteptam sa fie mai usor, dar apoi dupa ce am vazut ca imi ia toata noaptea sa-l montez si edite, am zis "la naiba, chiar iti trebuie rabdare pentru asa ceva". Ce pot sa zic e ca abia astept sa fac continuarea si sa o pun la dispozitia voastra, am o gramada de idei si sper sa va placa. Astept parerile voastre si imi cer scuze daca sunt greseli de ortografie pe aici, prin post, dar o sa dau vina pe oboseala (sunt tare incapatat, cand ma apuc de ceva si imi place incotro se indreapta nu ma opresc pana nu-l termin)... cam atat, aici o sa inchei, va las curiosi pe data viitoare.

- Daca va place nu uitat sa dati si un subscrie, o sa ma ocup si de partea vizuala a canalului, abia ce i-am dat drumul, dar maine cred ca o sa rezolv si asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.