Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema program editat/randat


Squerill
 Share

Recommended Posts

Salut, B-Zone!


  • De 2 zile tot incerc sa caut un program bun pentru editat si randat deoarece vreau sa fac niste montaje pentru youtube, insa nu gasesc un program bun. Am incercat cu Camtasia Studio, insa voiam sa randez in 1080p60 deoarece asa este si video-ul original, m-a pus sa descarc ceva numit QuickTime si inca ceva numit Ershapender Enconder, ok, le-am descarcat si degeaba, am incercat mai multe crack-uri de la Camtasia, l-am incercat si pe cel original versiunea 9 insa cand intru in el nici nu merge..am incercat sa restartez programul, sa-l reinstalez, am restartat calculatorul, deci absolut fara rezultate..
  • Am mai incercat si CyberLink PowerDirector mai multe versiuni pentru ca m-a innebunit de cap si nu mai stiam daca este de la program, de la video sau nu stiu eu sa fac setarile..am incercat Cyberlink PowerDirector 15 cracked, full, insa vide-ul se vede perfect 1080p60 in calculator daca ma uit la el, dar daca il bag acolo la editat pe 15 sau 11 este degeaba, deoarece se vede foarte, foarte incetosata imaginea..am incercat sa fac niste setari pe-acolo, am cautat toata seara pe net, insa fara rezultate..

​DECI!!! Daca se pricepe cineva in chestiile de genul il rog sa-mi acorde putin ajutor deoarece sunt disperat de cateva zile dupa un program bun, Camtasia Studio mi se pare chiar ok, insa este acea problema de randat in 1080p60 si nu stiu ce sa fac deoarece imi tot da eroarea asta desi am instalat ambele programe..


2016-05-06_14-07-53.png


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.