Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone TV] The Squad


ome
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: The Squad
Gen: Acțiune / Dramă
Data: 10.12.2016
Scurta prezentare: Vechea gașcă se reunește pentru a pune punct rivalităților dintre mafii, însă nu toți vor trece cu bine peste.
Link:

Link to comment
Share on other sites

Cred ca cele mai bune scene filmate dintre toate fimele de pe B-Zone(miscarea camerei, imaginatia la partea cu tecurile, etc), bravo! Si povestea si muzica de asemenea se potrivesc perfect, GG.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca cele mai bune scene filmate dintre toate fimele de pe B-Zone(miscarea camerei, imaginatia la partea cu tecurile, etc), bravo! Si povestea si muzica de asemenea se potrivesc perfect, GG.

Multumesc! :D Ma bucura cand vad persoane care ma sustin si ma indeamna sa continui. Eu castig experienta, exersand. Cu cat fac mai multe filmulete de genul acesta, cu atat descopar lucruri noi. Deci, asteapta-te la mai multe clipuri de la mine :).

Link to comment
Share on other sites

@@OmE,

Ti-am trimis si un PM, m-as bucura tare daca l-ai citii :D

Ti-am raspuns ;)

Am si eu acum concurenta :))

Felicitari!

 

Tot ce vezi in acest clip, este multumita tie. Eram plictisit intr-o zi si am dat peste filmuletele tale. Mi s-au parut incredibile! M-am gandit sa fac si eu unul, sa vad cum este. Am vazut ca am multe aprecieri si sustineri, asa ca am continuat. Multumesc! :D Edited by OmE
Link to comment
Share on other sites

@@OmE, s-a schimbat treaba acum.

Am avut un cont cu 30 de filme facute aici... le-am sters cand m-am apucat de vlog. Din august pana acum am mai reusit sa mai fac cate ceva.

Acum cativa ani ma bateam sa iau primul meu COTM, era concurs mare. Acum... nu mai este nimeni interesat. Chiar ma bucur ca am cu cine concura acum :D .

Succes cu toate videoclipurile! Daca vrei sa vorbim cauta-ma pe ts.b-zone.ro sau pe skype: seby_cena

Edited by South Sebi Jr
Link to comment
Share on other sites

Foarte fain, il ador si imi place. <3 sper sa mai faci. +1.

 

@@OmE, cu ce programe l-ai facut?

Multumesc! Sony Vegas Pro 13 >:D<<'>

 

Un videoclip superb. Țin să te felicit, respect!

Multumesc! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.