Jump to content

La mulți ani România! Quest & Gift disponibil pe serverele de sa-mp, detalii aici

eB SorynN

Elite Boys [eB] # Discuții / Discussions

Recommended Posts

9 hours ago, eB SnickXD said:

Hai să vă salut, foști colegi. Ce mai faceți? 

Salut domnule, uite bine, tu ce faci ?

Am facut aplicatia aia ca sa vad cine s-a folosit de mine si cine nu, vad ca dupa un an in acest clan, am fost respins direct, fara ca cineva sa ma intrebe "ba, tu chiar vrei inapoi in clan, te apuci din nou?", nimic, nici ce faci ba prostule, nimic. Va multumesc!

@eB Loren Am iesit din clan cand am fost nevoit sa fac o pauza mai scurta din cauza unor probleme, si timp de un an am fost nevoit sa tot fac aplicatii, si de fiecare data am fost respins, si nu m-am plans de treaba asta. =)) Poate o sa ai noroc data viitoare cu aplicatia, mai stii? "tot raul e spre bine" asa ca nu te descuraja, poti aplica iar si iar, pana cand soarta o sa-ti surada si o sa faci din nou parte din Elite Boys.

Salut baieti si multumesc pentru sansa acordata, sper sa-mi fie permis sa postez aici, avand in vedere ca am mai fost membru acum un an, si ca am fost acceptat. <3

Ti-as recomanda sa taci si sa citesti bine ce am spus mai sus. Daca esti atat de incult incat nu pot sa intelegi ce am scris, am dreptul sa taci.

Da Loren, ai tot dreptul sa taci, dupa cum ai spus si tu. =))

@eB Catalyn Uratule, nu da cu seen. 

Nu ne certam frate, discutam ca intre prieteni.  Spune-mi ce faci tu draga prieten?

incercam sa pun pe roate topicul dar sunt cam inactivi baietii

@eB Loren diferite neintelegeri cu membri duce la exluderea ta din clan partiala / vei fi avertizat de acest lucru si daca continui vei fi din nou avertizat si eventual dat afara din clan, dar tu fiind inactiv ai avut cele 2 motive forte sa fi dat afara din clan. Cel mai important fiind cel cu inactiv si din cate ai vazut membri nu te-au mai dorit in clan, odata ce ai fost dat afara nu mai esti considerat membru clanului logic no? Deci daca ai dorit sa faci aplicatia a fost decizia ta proprie si la fel si deciziile membrilor daca te doresc inapoi sau nu.

PS: Cand esti inactiv si inca ai pretentia sa fi tinut in clan iti bati joc in mod direct de mine, shaun si soryn

Edited by eB SniQuit

@eB Catalynca e ceva frumos :)

Edited by eB SniQuit

@eB SniQuit golanule nu ma vrei in clan =)):*

Edit: si mersi de acel +1 la acel mesaj de mai sus. :*

Edited by eB Martin
Jmekerie

Buna siua dragi colegi !

2 hours ago, eB SnoW said:

Buna siua dragi colegi !

Bună Siua draga zăpadă, ce faci?

1 hour ago, eB Catalyn said:

Bună Siua draga zăpadă, ce faci?

Bn inca sunt la munca, 2h si plec tu cf

Hei, buna, cf. 

Dc comentaza aici membrii care nu sunt in clan si au la nume pe forum eB :OOOOOOO

Dc esti rau cu iei lucas

Nostress eu postez pentru ca mi a permis SorynN si am pus eB sa nu sara sacalii ca mi-a fost ramas zL de la precedentu ca mi a fost lene sa-l schimb ca nu stiam cu ce' tpup

Edited by eB Martin

Zic mai bine sa plimbi ursu, "elefantule". 

Ce faceti baietii cuminti?

Hey buna, baietii, iau o mica pauza, plec la cluj pentru niste cursuri de paramedic, aveti grija ce faceti si mai putina cearta, nu face bn la inima! :* p.s. nu ma dati afara din clan =))

Edited by eB DenysGH