Jump to content

Propuneri / Nelămuriri - Proposal / Further questions *


Cristina
 Share

Recommended Posts

În acest topic vă puteți posta propunerea care credeți că ne este de folos sau


puteți posta o nelămurire, când nu sunteți siguri de ceva după


modelul următor :



Nume :


Propunere :


Cu ce crezi că este de folos propunerea ta ? :


Alte precizări :



______________________________________________________




Nume :


Nelămurire :


Alte precizări :





English version :



In this topic you can post proposal you think that is profitable or


post further questions, you're not sure about after


model :



Name :


Proposal :


What do you think your proposal is profitable? :


Other details :



______________________________________________________



Name :


Further questions :


Other details :



Link to comment
Share on other sites

Nume: Fiveo

Propunere: AOTW (Avatar Of The Week)

Cu ce crezi că este de folos propunerea ta ?: Avand in vedere ca este o cumunitate de gaming, nu am mari asteptari pe partea de photoshop, dar cred ca tot mai multi membrii incearca sa invete sa faca avatare, fie pentu +1 (posturi/reputatie), fie pentru propria persoana. Haideti sa le dam posibilitatea sa castige un banut in plus si poate sa si progreseze in stilul de lucru. Un avatar este o creatie mult mai simpla decat o semnatura, rezultam asta din dimensiunile mici si de asemenea din motivul expus mai sus cred ca ar avea mai mult succes decat SOTW si LOTW.

Alte precizări: Daca sunt nelamuriri legate de propunerea mea o sa le ofer prin PM.

Link to comment
Share on other sites

Nume : Arshavin

Nelămurire : Daca ultima cerere a fost una personală (adică aia cu covere youtube) o pun pe aia? Sau aia dinaintea cererii personale?

Alte precizări : Nu mai exista cereri personale si daca puneam cererea personala, luam T/C

Link to comment
Share on other sites

Nume : Atticus


Propunere:


  • ”In cazul in care la cererea dvs. postati sau nu o imagine si primiti mai mult de 10 lucrari, cererea va fi inchisa pe motivul ca aveti de unde alege.”

să fie transformată în


  • ”In cazul in care la cererea dvs. postati sau nu o imagine si primiti mai mult de 3/5 lucrari care vă sunt pe plac, cererea va fi inchisa pe motiv ca aveti de unde alege.”


Cu ce crezi că este de folos propunerea ta ? : Să evităm umplutura de avatare pesime din partea jucătorilor lipsiți de experiență.


Alte precizări : Mulțumesc de atenție.


Link to comment
Share on other sites

 

Nume : Atticus

Propunere:

  • ”In cazul in care la cererea dvs. postati sau nu o imagine si primiti mai mult de 10 lucrari, cererea va fi inchisa pe motivul ca aveti de unde alege.”

să fie transformată în

  • ”In cazul in care la cererea dvs. postati sau nu o imagine si primiti mai mult de 3/5 lucrari care vă sunt pe plac, cererea va fi inchisa pe motiv ca aveti de unde alege.”

Cu ce crezi că este de folos propunerea ta ? : Să evităm umplutura de avatare pesime din partea jucătorilor lipsiți de experiență.

Alte precizări : Mulțumesc de atenție.

 

O să micșorez la maxim 7 lucrări.

În schimb, voi adăuga o altă regulă.

 

Dacă un designer observă lucrări din partea membrilor ce nu au experiență și postează pentru +1, are dreptul de a vă sancționa cu un avertisment verbal la prima abatere și la a doua abatere, un punct de warn.

 

Mulțumim de propunere.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Fabian aka Nabian said:

Nume: Fabian aka Nabian

Nelămurire: Se pot face cereri pentru un wallpaper pentru profilul de forum? Nu am găsit vreo regulă în privința asta.

Alte precizări: -

 

Desigur, creații doar pentru comunitate, folosite doar în interiorul comunității. Trebuie specificat în cerere exact ceea ce vrei, cu siguranță trebuie specificat textul B-Zone.Ro / B-Zone Community etc.

Link to comment
Share on other sites

Nume :CapitanFROG

 

Propunere :Se pot face cereri pentru un wallpaper pentru profilul de forum? Nu am găsit vreo regulă în privința asta.

 

Cu ce crezi că este de folos propunerea ta ? :Asta e alegerea voastra...daca poate ajuta cu ceva..

 

Alte precizări :Mersi ;* 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, CapitanFROG said:

Nume :CapitanFROG

 

Propunere :Se pot face cereri pentru un wallpaper pentru profilul de forum? Nu am găsit vreo regulă în privința asta.

 

Cu ce crezi că este de folos propunerea ta ? :Asta e alegerea voastra...daca poate ajuta cu ceva..

 

Alte precizări :Mersi ;* 

 

Se pot face, ceri în cerere Cover profil, strict pentru comunitate.

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nume : Doru
  • Propunere : Propun sa fie adaugata regula cu watermark-ul comunitatii b-zone. De ce? Pentru a nu munci designerii nostri degeaba. Sa fie doar pentru comunitate. 
  • Cu ce crezi că este de folos propunerea ta ? : Cu nimic special
  • Alte precizări : Multumesc.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2018 at 10:34 AM, Doruuuu said:

 

  • Nume : Doru
  • Propunere : Propun sa fie adaugata regula cu watermark-ul comunitatii b-zone. De ce? Pentru a nu munci designerii nostri degeaba. Sa fie doar pentru comunitate. 
  • Cu ce crezi că este de folos propunerea ta ? : Cu nimic special
  • Alte precizări : Multumesc.

 

 

S-a mai discutat, nu se aprobă.

Link to comment
Share on other sites

Nume : Doru

Propunere : Propun sa avem o categorie in care echipa design sa trimita cererile rezolvate si sa nu mai avem asa mare aglomeratie.

Cu ce crezi că este de folos propunerea ta ? : Respira si categoria. 

Alte precizări : Succes .

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Doru said:

Nume : Doru

Propunere : Propun sa avem o categorie in care echipa design sa trimita cererile rezolvate si sa nu mai avem asa mare aglomeratie.

Cu ce crezi că este de folos propunerea ta ? : Respira si categoria. 

Alte precizări : Succes .

Nu are sens. O să fie mai mare aglomerație decât „curățenie”.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, AlexandraIoana said:

Nume :Alexandra

 

Nelămurire :am o problema cu poza de la avatar nu se vede toata poza cand intru la profil si se vede cu dungi negre stanga deapta sau doar o parte din poza  https://imgur.com/a/zsH3HWE

 

Alte precizări :-

Pai da, cand incarci imaginea, selecteaza doar imaginea nu si partea transparenta.

Ivsrhcf.png3KR67aY.png

 

 

Nu ai cum sa selectezi intreaga imagine, ci doar o parte din aceasta.

Edited by eB Zeldris
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.