Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Videoclipurile de pe canalul lui AlexFARAONU


AlexFARAONU

Recommended Posts

Succes mai departe !

Link to comment
Share on other sites

"ARDE TARE, FRIGE TARE, HEAL-ULETZ-UL DE LA MARE" | #SA:MP 3

Salut! Am revenit cu al treilea episod din seria de SA:MP, de această dată filmăm în facţiunea Paramedics.

 

Am avut o mică problemă cu legătura între muzică / microfon pe sfârşit de video, dar trecem peste :))

 

Ce facţiune aţi dori să filmez în următorul episod? Nu uitaţi de Like/Share/Subscribe!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Succes

Link to comment
Share on other sites



MULŢUMESC PENTRU PARTICIPARE



DANIEL


FLORIAN


DARKRYDER


JEAN69


ADRIAN_KING


INTEHELPERULTHAU


DRITON


ANITAQT


DREAME[R]


UP3R[M]@N[H]ER0


[DK]TONY


MUNTEANU


.IONUTZ


INFERN


ANDREI175


PEGASSI


INVISION


BOGDAN.GABRIEL


OUTSIDER


VLADUT27


VLAD.ELEGANTUL


HTC



+ CELORLALŢI CARE AU MAI VENIT PE PARCURS



VĂ IUBESC! ♥



Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Astăzi am filmat alături de două persoane din conducerea San Fierro Police Department, mai exact Liderul Cosmin47 şi subliderul .Fabian.

 

În acest episod le-am pus câteva întrebări legate de funcţiile lor şi facţiunea SFPD, mai multe detalii puteţi vedea chiar în videoclip. :)

 

DACĂ ÎŢI PLACE CEEA CE FAC NU UITA SĂ DAI LIKE / SHARE / SUBSCRIBE !

 

Link to comment
Share on other sites

Salut! Astăzi am trecut prin facţiunea Tow Truck Company, am învăţat şi noi să tractăm maşini, cel puţin eu care nu prea ştiam regulamentul, dar pe parcurs îl învăţ şi pe ăsta :))

 

Dacă vă place ceea ce fac nu uitaţi să daţi subscribe la canalul meu de youtube, dar şi like la video.

 

Vizionare plăcută!

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

Datorită numărului foarte mulţumitor la episodul anterior din Hitmen Agency, am hotărât ca astăzi să pun un nou episod în facţiunea LS Taxi!

 

Mulţumesc tuturor pentru susţinere! Like / subscribe dacă îţi place ceea ce fac!

 

NE PLIMBĂM CU JUCĂTORII PE TAXI | #SA:MP 11

 

Link to comment
Share on other sites

Frumos,succes.

Link to comment
Share on other sites

Salut!



Într-un final am ajuns şi la facţiunea Las Venturas Police Department, o facţiune de suflet să spun aşa, la care am fost lider timp de 1 an şi o lună.



Am avut ocazia de a îi lua interviu urmaşului meu, Werner, un lider care m-a lăsat în pană de întrebări fiind foarte negativist :)))



Dar staţi liniştiţi, îşi iubeşte membrii, mai multe detalii puteţi afla în noul episod de SA:MP! Nu uitaţi de like / share şi subscribe la canalul meu de youtube dacă vă place ceea ce fac.



P.S.: Vedeţi că vă pune să daţi ture cu ALT până pe Chilliad...wrong




Link to comment
Share on other sites

Salut! După 3 săptămâni a venit şi extragerea marelui giveaway, doresc să-i felicit pe câştigători şi să le mulţumesc tuturor participanţilor!



Nu uitaţi, nu e moment de intristare deoarece va mai urma un giveaway imediat după această extragere. Noul giveaway va fi anunţat în următorul episod!



#ROADTO500SUBSCRIBERS ♥




Link to comment
Share on other sites

ATENŢIE MANILOR, MARE GIVEAWAY LA ORIZONT!

 

Premiul fiind de 25 de lei Paysafecard, avem şi condiţii mai mari pentru extragere, condiţia fiind de a ajunge la 1000 de abonaţi.

 

În caz că sponsorul se răzgândeşte şi măreşte miza, voi da edit aici şi bineînţeles că voi mări puţin mai mult condiţiile, însă momentan rămânem aşa.

 

 

Succes tuturor!

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.