Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-ZONE Battle] Jorddy vs Arshavin


Sir Dave
 Share

Recommended Posts

V1 pentru ca,culori.. Daca punea si un text era mai misto.

 

Edited by Mentosan
vot anulat - nu e argument
Link to comment
Share on other sites

Votez V1 pentru că e simplă, cu toate că textul nu are ce căuta acolo. Presupun că te-a mancat si ai vrut să ai un avantaj față de adversar. V1 are in blur frumos ce rezultă un vot din partea mea.

Link to comment
Share on other sites

@@Jorddy,sper că nu ți-ai pus prietenul de mai sus să te voteze, se dă de gol foarte repede, grijă mare.

 

votez v1 deoarece este o lucrare naturală, pe placul meu. Neîmpodobită aiurea.

v2 ai înțesat prea mult imaginea cu acel text zadarnic, asta distruge frumusețea exterioară, plus că ai pus textul peste border, borderul este cel mai ochios în toată lucrarea.

Edited by Cristina
Link to comment
Share on other sites

Fetele sunt interesante, dar stock-urile/background-urile sunt destul de albe şi prea puternice. A doua variantă este mai normală şi arată mai bine. Omit acel text şi fac nu-l văd. Se putea o poziţionare mai spre stânga (acum depinde de mărimea stock-ului). O ramă finuţă şi mai puţin vizibilă, dar nu cu un folos anume. Prima variantă este galben-negru şi nu îmi plac acele liniuţe (textură, brush sau ce naiba sunt). Au acoperit toată lucrarea, iar vizibilitatea lor este undeva la mijloc şi arată urât. Votez a doua variantă (V2). Succes!

Link to comment
Share on other sites

Voi incepe sa argumentez ambele lucrari

 

V1

 

Stock cat de cat bine ales

Fara text

Nu-mi place ca este prea albicios..

 

V2

 

Stock mai bun ca la V1

Text-ul a dat-o in bara

Efectele sunt frumoase

 

 

 

Votez prima varianta, aceea find (V1). Succes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.