Jump to content
MaddoxX

Propuneri Server

Recommended Posts

Just now, TheKingSpectra said:

Salut asi propune un update la regulament in care sa se bage ore cum 2 cuvinte cheie de exemplu sa zicem ca e Am citit regulamentu: aici un cuvat cheie dupa care Cuvat cheie: aci altu nush daca e cine stie ce chestie dar sa fie putin mai greu pentu cei ce aplica o cerere si so respecte cum trebuie

Si asi mai propune o marire de ore si la admin gen 25-30 ore + marire de ore la cerere up. Multumesc.

Buna idee, cea cu cuvintele cheie deja am adaugat-o, mai am cea cu orele.

Salut mam intor cu inca o propunere sper sa fie buna Mam gandit sa se faca un grad numit"Beneficii" ce sa aiba in plus fata de vip pai daca se pota acest grad sa aiba un x3 sau x2.5 la credite adica el sa faca mai repede creditele decat noi iar ca arme sa aiba m4a1 si ak47 cu dmg x2 si pe lana asta la el godmodul sa tina 5 secunde din shop si sa aiba o abilitate sa se faca invizibil tot 5 sec sau 3 dupa care ca hp sa aiba 300hp. Si cam atat decamdat Multumesc.

Si inca ceva in shop sa se bage lm dar care al pui pe perete sa dea dmg 350 sau 500 care tine 7-10 secunde si sa coste undeva la 15000-24000.

Edited by TheKingSpectra

propun sa se adauge fie vip-ul free doar noaptea de la ora 20 pana la ora 24 ! mai classic , ca e prea urat , sa fie toata ziua !

On 11/30/2017 at 9:21 AM, TheKingSpectra said:

Salut mam intor cu inca o propunere sper sa fie buna Mam gandit sa se faca un grad numit"Beneficii" ce sa aiba in plus fata de vip pai daca se pota acest grad sa aiba un x3 sau x2.5 la credite adica el sa faca mai repede creditele decat noi iar ca arme sa aiba m4a1 si ak47 cu dmg x2 si pe lana asta la el godmodul sa tina 5 secunde din shop si sa aiba o abilitate sa se faca invizibil tot 5 sec sau 3 dupa care ca hp sa aiba 300hp. Si cam atat decamdat Multumesc.

Si inca ceva in shop sa se bage lm dar care al pui pe perete sa dea dmg 350 sau 500 care tine 7-10 secunde si sa coste undeva la 15000-24000.

Sincer eu aveam deja in plan un nou grad si anume Premium doar ca inca nu l am terminat :))

Si lm in shop nu adaug ca nu mi place, te poate omor zm pe layer sau te poate omor daca ai air, si sa aiba lm doar CT e op... Nu stiu adaug da daca ar fii sa pui lm sa ai doar x2 maxim nu stiu vedem.

@TheKingSpectra

3 hours ago, JumainKain said:

propun sa se adauge fie vip-ul free doar noaptea de la ora 20 pana la ora 24 ! mai classic , ca e prea urat , sa fie toata ziua !

Ok, deci ramane vipu de la pranz de la 11-13 sau cat e si cel de noapte de la 20 la 23.

@JumainKain

Oricum pregati ti va de craciun !

Edited by MaddoxX

Salut, am revenit cu o noua propunere:
Propun implementarea unor Upgrade-uri pt ZM si Builderi cum ar fi
-viteza
-gravity
-dmg
-invizibilitate etc

La fiecare 300 fraguri sau 200 hs sau... nah, ati inteles voi, sa se poata adauga un pct la unul din upgrade-uri

As mai propune ca helpul sa se acorde doar pt 2-3 piese de mutat, sau pt un anumit timp. Multi cer help si trebuie sa stai sa le faci aproape toata baza...

Pro deci sa inteleg ca vrei un fel de shop care la un anumit timp suma de kill sa ati de un punct de upgrade pt a mari ma mult in ce ai bagat ex viteza si sa mergi unpic mai rpd decat mergeai

Si tot asa

Edited by TheKingSpectra

exact spectra, si cea cu bonus pt piese... am vorbit cu madd acum mai mult timp, nu e chiar asa cum zici tu cu metinul. El a inteles ce voiam sa zic. Asa era pe sv asta acum mult mult timp cand era full...

Stiu la ce te referi e interesanta chestia... cu punctele dar e destul de greu de facut/gasit un astfel de plugin iar aceste "puncte" sunt folosite cel m ai des la modul CSO sau Fury.

Salut,is mgx si as propune aceasta idee
Asi propune un event ghost in care ghost sa aiba 25k hp si pe sec sa primesti 300-500credite si daca al omori 50k credite el are un avantaj de a trece prin pereti va fi o mapa speciala cum ar fi dust cu ascunzatori si etc in care ne ascundem si facem cat,mai multe crs si mai am o idee

Si asi mai propune un system kill-credite in care pe 2 mape daca ajungi 0-100/300 o suma de kuluri sa primesti intre 3k si 1milion credite si kilurile sa se adune acest system va fi pozitionat in stanga/dreapta a ecranului si va fi colorat cu orce culoare si cand ajungi le vei primi si va mai firandom credit dar va fi gen misiune cum ar fii daca nu mai vrei sa faci si ai facat 50 intr-o mapa sa ii acorde 50 k sau cat doreste madd <3 :* pwp  gen daca nu completezi tot sa ti se de daca treci peste 20 kiluri 30k sau 50 k pt participare sau incercare

Edited by negoitaadi02

10 minutes ago, negoitaadi02 said:

Asi propune un event ghost in care ghost sa aiba 25k hp si pe sec sa primesti 300-500credite si daca al omori 50k credite el are un avantaj de a trece prin pereti va fi o mapa speciala cum ar fi dust cu ascunzatori si etc in care ne ascundem si facem cat,mai multe crs si mai am o idee

Si asi mai propune un system kill-credite in care pe 2 mape daca ajungi 0-100/300 o suma de kuluri sa primesti intre 3k si 1milion credite si kilurile sa se adune acest system va fi pozitionat in stanga/dreapta a ecranului si va fi colorat cu orce culoare si cand ajungi le vei primi si va mai firandom credit dar va fi gen misiune cum ar fii daca nu mai vrei sa faci si ai facat 50 intr-o mapa sa ii acorde 50 k sau cat doreste madd <3 :* pwp  gen daca nu completezi tot sa ti se de daca treci peste 20 kiluri 30k sau 50 k pt participare sau incercare

Am stat eu cu mgx pe skype si dintr-o data nea venit inspiratia la 2 propuneri si am stat vreo o ora se ne gandim cum ar fi si sa vedem daca e buna sau nu am zis sa vedem si parerile vosastre daca e bun sau nu dar cred cai cam greu sa faci asa ceva dar ar fi fain ma rog acum na e interesant dar si greu de facut Pro.. :*

Propunere: Ce ar fii daca Toti Adminii - Payeri Sa Aiba access sa isi faca fiecare un clan, Modelul : (in caz ca este pus)

Fiecare jucator care ar vrea un clan sa faca asta pe Discutii Libere:
Model:

Nume:

Clan-ul Dorit:

Ceva in plus?:

------------------------------------------

Exemplu:

Nume: qSpooky

Clan-ul Dorit: Banana

Ceva in Plus?: Clan-ul Bananelor

(alegi daca vrei, spui ce vrei sa spui in Plus.. Daca nu, Scrie Nu)

Prima e o ideea buna cea cu regulamentrul

Salut

Asi propune ca fiecare admin care nu are probleme si are timp liber sa intre pe zi 30 min 1 ora  sau mai mult pe zi daca nu sa fie sanctionat acuma na daca vreti ca vad ca unui nu prea intra asa mult, dar nici afk..

P.s: daca cei ce au probleme nu au timp sa zica aice ca sa stim.

ARIGATO.

Edited by TheKingSpectra

Pro e buna idea eu stau si ora si doua ore cat timp am si eu

On 1/12/2018 at 4:37 PM, negoitaadi02 said:

idea cu killurile nu se poate faca, dupa ce se schimba mapa sa zicem ca servaru isi da ca un fel de restart, nu poate niciun plugin sa tina evidenta la killuri sa le adune pana strangi tu 100 si dupa sa iti dea credite si sa reseteze suma iar la 0, asta cred ca e inposibil....

Iar cea cu ghost e interesanta, de exp acel event sa se faca doar intr-o anumita zi... Cred ca o sa facem asta.