Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Ce animale de companie preferaţi?


N E M E S Y S
 Share

Animale de Companie  

40 members have voted

  1. 1. Ce animal de companie preferati?

    • Caini
      29
    • Pisici
      8
    • Pesti
      0
    • Papagali
      2
    • Iepuri
      1
    • Reptile
      0
    • Hamsteri
      0


Recommended Posts

Animalele de companie sunt la mare căutare peste tot. Din ce în ce mai multe persoane se ataşează de un mic animăluţ, care în scurt timp poate ajunge cel mai bun prieten.

Nu numai oamenii de rând sunt ataşati de micuţii amici, ci şi vedetele. Chiar daca uneori timpul nu le permite, mulţi abia asteaptă să ajungă acasă să se joace cu micile vieţuitoare. De exemplu, Oana Zavoranu a declarat de zeci de ori că ar face orice pentru motanelul ei, Marty. Animalutul este mai rasfatat decat un copil, având program special chiar şi la saloanele de infrumuseţare.

 

Regulamentul topicului:
1. Nu aveţi voie sa postaţi de 2 sau mai multe ori.
2. Fiecare răspuns trebuie argumentat.
3. Abaterea de la subiect nu este permisă.
Voi verifica fiecare post, iar dacă găsesc vreo abatere de la regulamentul secţiunii şi / sau al topicului, voi contacta un moderator.

 

Link to comment
Share on other sites

Cainele ,Cel mai bun prieten al omului .

Edited by Razor17
Link to comment
Share on other sites

Ciobanesc caucazian, este un caine foarte bun pentru paza cat pentru casa cat si pentru proprietati de buisness sau terenuri, mare si infiorator pentru cei cu ganduri necurate. Dar in schimb un prieten foarte bun, nu are treaba cu copii mici.

ciobanesc_caucazian_brailita2.jpg

Edited by WMB Tope
Link to comment
Share on other sites

@@RoxKNH, Nu cred ca faci cea mai buna echipa, pisica-hamster, stii la ce ma refer, in fine.

 

In alta ordine de idei am ales caini, de ce? Asculta, pricep mai repede, nu te lasa la greu, daca pot spune asa.

Link to comment
Share on other sites

Desi am votat ​Pisica, am un Caine​. Prefer amandoua animalele, sunt curate si loiale. Din pacate, pisica mi-a murit acum 1 an sau 2.

Edited by Wolfie
Link to comment
Share on other sites

  • Elena pinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.