Jump to content

Cerere - Elix - Logo


Elix
 Share

Recommended Posts

  • Display Name: Elix

  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): Logo
  • Link către ultima cerere făcută (obligatoriu): https://forum.b-zone.ro/topic/363043-cerere-personala-elix-avatar-coperta/
  • Imagine (obligatoriu pentru semnatura): Aceasta imagine e doar un exemplu la ceea ce vreau sa iasa http://i.imgur.com/AryGtLi.jpg
  • Tema (In caz ca nu exista o imagine): Un logo pentru clan
  • Text: Veterans Team
  • Dimensiuni: Dimensiunea unui logo. (eu personal nu o stiu.)
  • Alte precizari: Imaginea de mai sus e un exemplu pentru logo... Vreau sa apara "V" ala mare + undeva jos sa scrie Veterans Team... Mare atentie ca il vreau format png (e logo pentru un clan). Sper sa aveti o creativitate bogata.
Link to comment
Share on other sites

@, interesanta creatia insa textul ala Veterans Team scris acolo trebuia gandit ceva mai mare. +1 pentru efort si pentru idee

 

Mai astept.

Edited by Elix
Link to comment
Share on other sites

@@Elix, nu cred că ești în postura în care să-mi spui cum era mai bine și cum nu. Mai ușor cu această atitudine, pe lângă faptul că ne-ai cerut și pe TS să facem pentru cei care ne scriu, ai și prietenția să-mi spui mie cum să lucrez? Take it easy.

Link to comment
Share on other sites

, te înșeli. Chiar e în postura în care să îți spună cum era mai bine și cum nu, pentru el, de ce? Pentru că el a făcut cererea. Nu mă înțelege greșit.

Da, are pretenția să îți spună cum să lucrezi, ai fost plătit vreodată pentru o lucrare? După cum ai reacționat nu cred.

Nu înțeleg reacția ta, de ce te simți atacat?

 

@Cristina, nu te contrazic. Dar hai să facem un exercițiu de imaginație, cum te-ai simți tu (client) când un designer ți-a făcut o lucrare care nu e tocmai pe placul tău, și îi spui ce și cum ai vrea să modifici iar designer-ul ar răspunde în felul ăsta?

Nu era mai frumos să refacă lucrarea.. poate în alt mod, ca amândoi să fie mulțumiți?

 

btw, @Elix, am scris ''veteran'' în loc de ''veterans''. Noroc că am păstrat .psd-ul, nu mai pot da edit la postare însă. Ți-l las aici

mrtTAD8.png

Edited by Flinch
Link to comment
Share on other sites

@,fiecare are dreptul să-și spună opinia dar odată ce doar designerul/membrul respectiv știe câtă muncă a depus în aceea lucrare chiar dacă rezultatul final nu-și arată și sâmburele și primește comentarii negative precum „nu ai depus destulă muncă” „ce lucrare nereușită” ș.a.m.d .. nu i-ar conveni, o spun din propria experiență.

 

Fiecare a spus ce avea de spus, să numai facem chat aici.

 

 

@ așa da, dar Elix nu i-a spus să-l modifice, de asta a venit cu comentariul de mai sus

 

 

Edited by Cristina
Link to comment
Share on other sites

@, cel ce are tupeu fantastic esti tu. Multumesc frumos pentru ajutor in orice caz. Nu vreau sa provoc un scandal in acest topic.

 

Multumesc tuturor pentru ajutor. Aveti +1 cei ce merita.

 

Se poate topic closed.

Link to comment
Share on other sites

@, cel ce are tupeu fantastic esti tu. Multumesc frumos pentru ajutor in orice caz. Nu vreau sa provoc un scandal in acest topic.

 

Multumesc tuturor pentru ajutor. Aveti +1 cei ce merita.

 

Se poate topic closed.

Locked.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.