SAMPCAC 0.7.0 Anticheat adăugat pentru serverele de sa-mp. Detalii aici.

Reduceri de Black Friday. Detalii aici.

Welcome to B-Zone Community

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more!

This message will be removed once you have signed in.

AlexCez

What is "v.b-zone.ro"? / Ce este "v.b-zone.ro"?

58 posts in this topic

On 20.09.2017 at 1:44 PM, paulyks said:

@Emerad ToV, cu keyul de pe DVD îți vei face un cont de social club. După ce îți faci contul de social club, te vei putea juca chiar și după reinstalarea windowsului.

Am o întrebare. Cumva acest nou client "GT-MP" suportă și versiunile piratate, sau este la fel ca GTA:N, unde ai nevoie de o copie originală? Am citit ce se află mai sus, însă am nevoie de o confirmare.

O zi bună.

0

@paulyks, am înțeles, mulțumesc pentru informație.

0

Nu merge să mă conectez, îmi apare asta:

Screenshot (71).png

0

Super, era un avantaj pentru membrii comunitatii daca mergea si pe versiunile de GTA V cracked.

0

Am auzit că dacă ai GT MP sau GTA:N poti primi ban pe GTA online, este adevărat sau nu, chiar vreau o confirmare.

Ca sa pot intra pe server mai trebuie sa dau downgrade la Steam ai GTA 5?

0

@TLG DarkNight, nu primesti ban daca te joci si pe alte servere.

Clientul si-a facut update si nu mai e necesar downgradeul.

0

On 23.09.2017 at 2:45 PM, LoLife said:

Super, era un avantaj pentru membrii comunitatii daca mergea si pe versiunile de GTA V cracked.

Ca se jucau toti putoii care nu primesc bani de la parinti pentru un joc? E mai bine asa.

5

In loc sa bage lumea bani pe SA:MP... ar putea sa-si rupa o luna de VIP sau ce tampenii or mai fi si sa-si ia GTA V... zic si eu...

2

Posted (edited)

GTA 5 MP, este viitorul b-zone, deoarece in maxim 3-5 ani sa:mp o sa fie mort sau intre viata si moarte :)) felicitari pentru proiect, abia astept. Oricum , o sa rupa b-zone cu serverul asta si astfel o mai duce comunitatea inca vreo 10 ani. Cu siguranta o sa ma joc cu copiii mei tot pe b-zone.

Edited by caiac
0

Buna seara am si eu o problema, cand incerc sa intru pe server imi zice ca am o versiune invechita a clientului si imi zice sa fac update insa eu am ultima versiune...ce este de facut ?

1

Mie mi-a mers... am intrat saptamana trecuta, parca.

Tot asa, aveam o vers. veche a clientului dar si-a facut singur update si cam aia a fost.

Clean install? 

0

Posted (edited)

@RzR MariuS, nu e nevoie sa reinstalezi clientul. Odata cu schimbarea clientului trebuiau schimbate si fisierele serverelui.

Am facut un update la server, iar acum nu ar trebui sa mai ai probleme.

Edited by paulyks
0

Am reusit sa intru...insa am fost dezamagit...ma asteptam sa vad mult mai multe lucruri noi...lucrurile se misca incet, mult prea incet...

2

Posted (edited)

@RzR MariuS, mai nou pe server este un sistem de afaceri incomplet.
Acum ca a inceput facultatea, lucrurile vor merge si mai incet.

Gasesti pe harta locul de unde iti poti cumpara o afacere. Tot de acolo intri in cladire, unde ai acces la website folosind orice laptop sau PC din apropiere.

1.png

2.png

Edited by paulyks
0

@paulyks să înţeleg că lucrezi doar tu la server?

0

@BIS aka OldNab, in prezent aportul cel mai mare asupra serverului il am eu. Mai lucreaza si DaniSteptu, intr-o masura mai mica.

0

@paulyks Deci să înțeleg că tu te ocupi cel mai mult de server, mult succes cu acesta, să sperăm că poate se va mai alătura careva in echipa asta.

2

Am intrat si eu azi, pas mare fata de clientul vechi, macar merge fluid... Oricum, in ritmul asta ne jucam peste 2 ani, cred si eu, munca pe ochi frumosi se face greu daca nu pui banul jos. Mult succes in continuare cu acest proiect si spor la treaba!

1

Oricum este un proiect frumos si care arata foarte bine , nu pot decat sa sustin si sa incurajez aceasta munca , mai devreme sau mai tarziu va fi finalizat.

1

@Cristian GRS, de ce crezi ca o sa joci peste 2 ani? Probabil in cel mai scurt timp terminam totul, pana acum cateva saptamani s-a lucrat pe serverul de GTA 5 intr-o singura persoana, ceea ce este greu.

0

@South HawKingSă ai gura aurită, dar cred că eşti niţel cam prea optimist. Ar fi minunat să fie cum zici tu!

1

@BIS aka OldNab, ii asa cum spun eu. Noi vrem sa-i dam drumul in cel mai scurt timp, de preferat anul acesta. Oricum intr-o luna s-a avansat foarte mult.

1