Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

RPG4 Birthday [RPG4 Events]


Kelton
 Share

Recommended Posts

Dragă jucător,

ro32.png uk32.png



Dorim în primul rând să ne cerem scuze pentru întârziere, dar am simțit nevoia să ne exprimăm și noi opinia în această zi față de ceea ce se întâmplă în țară și am susținut protestatarii. Acum am revenit și e momentul să sărbătorim 1 an de la înființarea serverului RPG4!

1 an de RPG4!

Astăzi sărbătorim 1 an de la lansarea serverului RPG4! Mulțumim tuturor jucătorilor care au contribuit la dezvoltarea rapidă a acestuia și administratorilor care au asigurat bunăstarea serverului. Cu ocazia acestei aniversări v-am pregătit o serie de evenimente.

uey7sKM.png


Gift

A fost creată o insulă pe plaja din Los Santos, de unde puteți obține un cadou la fiecare 6 ore. Cadoul poate conține între 10 și 50 Gold, între $5.000 și $25.000, între 1 și 5 RP.

cY5S3ay.png


Quest

A fost adăugat un nou Quest. Jucătorii dacă doresc să primească premiul, trebuie să găsească toate cele 150 de laptopuri, câte 50 în fiecare oraș principal și zonele apropiate. Premiile sunt de 150.000$, 20 Puncte de Respect, 10 Puncte de Jaf, 10 Puncte de Evadare, 300 Gold şi 1 Slot în Garaj.

fyh82gb.png




Evenimente speciale

Pe durata zilelor RPG4 urmează să se organizeze evenimente speciale, premiile fiind aflate la momentul respectiv.

AsDSPjX.png


Level UP

Pe 2 februarie 2017 la ora 20:00, toți jucătorii online vor primi câte un Level UP. Jucătorii nu vor pierde punctele de respect curente. Aceasta este o bună ocazie pentru cei ce își doresc să urce cât mai repede în level.






oecdi32.png


Let's Play Together!

Te așteptăm pe serverul RPG4 să iei parte la evenimentele noastre. Adresa serverului este: rpg4.b-zone.ro:7777.

Edited by Kelton
Link to comment
Share on other sites

Dear player,

ro32.png uk32.png



We first like to apologize for the late announcement, but we felt the need to express our opinion on this day about what is going on in our country and we have supported the protesting. Now we are back and it is time to celebrate 1 year of RPG4!

1 year of RPG4!

Today we celebrate 1 year of RPG4! Thanks to every player that contributed to the fast development and the staff for maintaining the well being of the server. With this occasion we have prepared a series of events.

uey7sKM.png


Gift

An island near the Los Santos beach was created, where you can receive a gift at every 6 hours. The gift may contain between 10 and 50 Gold, between $5.000 and $25.000, between 1 and 5 RP.

cY5S3ay.png


Quest

A new Quest has been added. The players that wish to receive the prize must find the 150 laptops, 50 in each main city and the surrounding areas. The prizes are 150.000$, 20 Respect Points, 10 Rob Points, 10 Escape Points, 300 Gold and 1 Garage Slot.

fyh82gb.png




Special Events

During the RPG4 days the staff will organize special events, the prize being announced at that respective moment.

AsDSPjX.png


Level UP

On the 2nd of February 2017 at 20:00, all online players will receive a Level UP. They will not lose the respect points they currently have. This is a good occasion to level up faster.






oecdi32.png


Let's Play Together!

We are waiting for you on RPG4 to take part in our events. Server address: rpg4.b-zone.ro:7777.

Edited by Kelton
Link to comment
Share on other sites

La mulți ani, RPG4! Mă bucur că sunt și astăzi în Staff de la deschiderea serverului și am ajutat la administrarea acestuia.Vă așteptăm în număr cât mai mare pentru a petrece de zilele serverului! :D:)


Link to comment
Share on other sites

La mulți ani, RPG4!

 

@@Kelton, o să fac și eu un episod astăzi pe YouTube să anunț de aceste evenimente, în acest mod serverul va deveni ceva mai populat și vor afla jucătorii mai ușor de ceea ce se petrece pe server și ce s-a pregătit în joc. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.