Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Armele in joc.


Denis310

Recommended Posts

Salutare !

De curand am atins nivel 5 si mi-am cumparat licenta de arme , ca dupa un timp sa realizez ca armele iti sunt scoase daca te deconectezi de pe server.
Am o propunere pentru server si pentru comunitatea acestuia .

- armele sa fie putin mai scumpe(desigur,si gloantele) si sa fie adaugata o comanda pentru a le pune in casa\masina personala.
- daca uiti sa faci acest lucru atunci sa iti fie armele scoase.
- de fiecare data cand vrei sa le iei , vei fii nevoit sa te duci in spatele masinii si sa cauti in portbagaj.

Dupa parerea mea daca aceasta comanda va fii implementata ar aduce un plus realismului din joc.


Spor la joc si sa auzim numai de bine ! :D/

Link to comment
Share on other sites

Eu unul nu mi-ar place sa fie asa ceva.

Cu tot respectul , nu fac gramatica aici pe forum , iti respect parerea dar : ar fii ok daca ai argumenta de ce nu esti de acord si corect este " Mie unul nu mi-ar placea ... " :D

Link to comment
Share on other sites

Cu tot respectul , nu fac gramatica aici pe forum , iti respect parerea dar : ar fii ok daca ai argumenta de ce nu esti de acord si corect este " Mie unul nu mi-ar placea ... " :D

 

1."Nu am venit sa fac gramatica aici pe forum" - Tocmai ce mi-ai zis cum se scrie,gandesti ce scrii?

2.E o prostie ce ai vrea tu sa fie pe server... Vrei sa marim banii pentru arme si gloante? Pai boss,crezi ca aici banii se fac ca pe rivala? Si plus ca se duce economia serverului,asa ca nu mai e cum era inainte economia.

3.Odata ce mi-ai dat "quote" sa ma si corectezi,esti un frustrat,fara suparere.. Si nu o lua in nume de rau.

Link to comment
Share on other sites

eu ma refeream sa fie scumpite cu o suma mica , pentru ca daca iei in considerare de cate ori esti nevoit sa cumperi arme ( serverul stergandu-le la fiecare deconectare ) ar iesi aceeasi suma. Este un algoritm .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.