Jump to content

Prezentare Pixel.


eB Vlad
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Pixel.
- Prenume: Vlad
- Varsta: 15 ani !
- Locatia: Piatra-Neamt

- Ocupatie: Elev la liceul Economic Piara-Neamt
- Jocul(rile) preferat(e): SA:MP, minecraft.
- Hobby-urile tale: Fac temele pentru liceu.
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte):Hey! Ma numesc Vlad .Sunt din orasul Piatra-Neamt ,comuna Rediu .Invat la liceul Economic Piatra-Neamt.Eu sunt un tip care ii place sa petreaca,adica imi place distractia si adrenalina.Am 2 prieteni pe nume Sebi si Alex cu care ma inteleg foarte bine.Nu imi place ca cineva sa zica ceva urat despre familia mea si nici despre mine.Imi place respectul ,eu fata de oamenii din jur cat si ei de mine.Respect ca si la randul meu sa fiu Respectat. Daca cineva îmi cere ajutorul cu orice anume nu l-as refuza, depinde ce imi cere, imi place sa joc fotball si SA:MP, sa-mi creez experiente placute, bineinteles nu numai in virtual, ci si in viata reala, Iubesc legea, nu permit ca cei din jur sa o calce in picioare, de aceea sunt atent tot timpul ce persoane culeg in cercul meu de prieteni. Deoarece sunt un iubitor al legii, sunt si un om bine catalogat, ordonat si curat din punct de vedere al caracterului.. Daca cineva îmi cere ajutorul cu orice anume nu l-as refuza, depinde ce imi cere, daca-l pot ajuta, de ce sa n-o faca imi place sa joc SA:MP, sa-mi creez experiente placute, bineinteles nu numai in virtual, ci si in viata reala. Sunt genul de persoana care tace si face, nu stau prea mult la vorba, ma bazez mereu pe ceea ce trebuie sa fac si pe fortele proprii, a nu se intelege ca nu imi place munca in echipa, din contra ma dedic foarte mult atunci cand am ceva de facut cu un anumit grup, incercand sa CASTIG de fiecare data. Mai pot spune ca sunt o fire sociabila, intelegatoare, de incredere, serioasa si la locul ei. Atat pot spune despre mine!
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De la un prieten care acesta la randul lui a aflat de pe YOUTUBE de la gamer-ul "Lectura de la A la Z" si am decis sa ma apuc si eu.
- Alte precizari?:Multumesc ca mi-ati citit acest topic si incantat de cunostinta !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.