Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

R.I.P Vinnie - Ex Supervisor RPG1 & Actual RPG4


F0rever

Recommended Posts

Salut, am primit si eu vestea.. si imi pare rau sa aud ca s-a intamplat asa ceva.

Stiu de mult timp ca au existat niste probleme dar nu ma asteptam sa se ajunga aici..

 

Condoleante celor apropiati !!! Si respect ZuZu, admin level 2, asa cum il tin eu minte..

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa spun ca plecarea lui Vinnie a adus un mare gol in sufletele multora dintre noi, a fost un om minunat, cu potential, serios care totodata tinea si la glume. Imi aduc aminte cu drag cand in 2010 ma rugam de el sa-mi dea o sansa in Taxi, acesta mi-a dat-o si am stat destul timp la el in factiune din motiv ca-mi placea de el ca om, ca lider, activitatea lui, seriozitatea, un om cu capul pe umeri, care a ajutat comunitatea foarte mult, si-a dat tot interesul si a facut mereu tot ce a trebuit.

Ne vei lipsi, prieten drag, speram ca acolo unde esti acum sa-ti fie mai bine! :(

Dumnezeu sa te odihneasca in pace, @Kelton am mai vazut pe cineva care spunea ca banii din donatii, ati face un mare bine si le-ati oferi un mare ajutor familiei sale pentru ca orice banut e bine venit in ziua de azi, stiu ca banii nu o sa schimbe cu nimic situatia, dar poate nu au o situatie financiara asa de buna, ma gandesc ca poate macar o mica suma i-ar ajuta pe bietii parinti.

Link to comment
Share on other sites

 

Daca sunt prieteni cu familia lui Vinnie, si au nevoie de un ajutor financiar, va rog sa ma contactati prin PM pentru a lua legatura cu familia.

 

 

Idem.

 

Odihneste-te in pace, n-o sa uit primul ban permanent primit de la tine.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.