Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

R.I.P Vinnie - Ex Supervisor RPG1 & Actual RPG4


F0rever

Recommended Posts

Dumnezeu sa te odihneaza, condoleante familiei. RPG4 e cu tine, oriunde ai fi !

gta_sa_2017_02_15_20_45_43_838.jpggta_sa_2017_02_15_21_03_57_711.jpg

eu zic totusi sa ii duceti un laptop si un router sa poate sa continue jocul cu voi.

 

La fiecare 5 minute, dumnezeu arunca o privire pe forum si vede daca Vinnie a strans suficiente statusuri si avatare ca sa poata intra in rai.

sau poate ii mai da cateva zile cont premium

 

Nu e el iți dai seama ca e fratele lui.

si iti dai seama ca ala era un moment potrivit sa te joci.

Nu e el iți dai seama ca e fratele lui.

si iti dai seama ca ala era un moment potrivit sa te joci.

Link to comment
Share on other sites

@@Eu sunt WiSsh din Moldova,Daca as avea, ti-as da dar nu am cum. Am citit pe facebook la B-Zone prin comentarii ca a zis respectivul(Bobo cred) ca au fost cativa bani donati familiei, incearca acolo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

t
ba sa mor eu de nu esti prost de dai in canale, sa zici mersi ca nu te injur din respect pentru Kelton si Meddy ca sa nu fac tam, tam pe aici. Adica il iei si la misto.. cat de cretin poti sa fii?

 

 

 

Dumnezeu sa te odihneaza, condoleante familiei. RPG4 e cu tine, oriunde ai fi ! eu zic totusi sa ii duceti un laptop si un router sa poate sa continue jocul cu voi. Waffen SS, on 15 Feb 2017 - 8:58 PM, said: La fiecare 5 minute, dumnezeu arunca o privire pe forum si vede daca Vinnie a strans suficiente statusuri si avatare ca sa poata intra in rai. sau poate ii mai da cateva zile cont premium Gabe BGD, on 15 Feb 2017 - 6:26 PM, said: Nu e el iți dai seama ca e fratele lui. si iti dai seama ca ala era un moment potrivit sa te joci. Gabe BGD, on 15 Feb 2017 - 6:26 PM, said: Nu e el iți dai seama ca e fratele lui. si iti dai seama ca ala era un moment potrivit sa te joci.

 

Ba tu chiar esti reatardat?! Mars in rasa lu ma-ta de cretin, plod infect ce esti, iti bati joc futu-ti nasterea ta de pripas.

 

 

Din nou.. condoleante..

 

 

Link to comment
Share on other sites

eu zic totusi sa ii duceti un laptop si un router sa poate sa continue jocul cu voi.

 

sau poate ii mai da cateva zile cont premium

 

si iti dai seama ca ala era un moment potrivit sa te joci.

 

si iti dai seama ca ala era un moment potrivit sa te joci.

Sa-mi borasc toata pula pe cadavru lu mata cu toti ceilalti din topicul asta, asa cadou, daca oamenii astia incearca sa transmita un ultim mesaj catre cei care l-au cunoscut, te trezesri tu in biserica mortilor matij sa vii cu astfel de mesaj, decat sa mananci cacar aiurea marsh in mortii matii si mai da o tura de trucker fomistu puli, n-am cum sa nu iti iau toti mortii cand vad astfel de specimene proaste, nustiu cum crucea mami voastre va mai tine Dumnezeu pe acest pamant.

 

 

 

Rest in Peace camarade.

Link to comment
Share on other sites

Ro25ingb0000999902133685 - Ron

Ro89ingb0000999902265908 - eur

Numele posesorului este Rusu Petre Gabriel

Banca ING

 

 

Aceste conturi apartin familiei lui Vasile Nistor (Vinnie), toti cei care sunt dispusi sa ofere un mic sprijin 5lei-10 lei, cat poate fiecare, din putin se face mai mult. Dumnezeu sa-l ierte, sa-i fie tarana usoara.

Link to comment
Share on other sites

Ro25ingb0000999902133685 - Ron

Ro89ingb0000999902265908 - eur

Numele posesorului este Rusu Petre Gabriel

Banca ING

 

 

Aceste conturi apartin familiei lui Vasile Nistor (Vinnie), toti cei care sunt dispusi sa ofere un mic sprijin 5lei-10 lei, cat poate fiecare, din putin se face mai mult. Dumnezeu sa-l ierte, sa-i fie tarana usoara.

Nu e nimeni obligat sa ofere ceva insa apreciam orice sprijin oferit iar banii donati vor fi folositori familiei. Va multumesc tuturor celor care va implicati, indiferent ca e vorba de un simplu gest (condoleante) sau financiar. Cel mai mult conteaza suportul vostru ca orice suma de bani.

 

Conturile de mai sus sunt ale verisorului meu.

Link to comment
Share on other sites

Primu-l contact cu Vinnie l-am avut prin 2015... cand eram in ttc si a venit sa faca "curatenie" in factiune...si stiu ca ma certasem cu el fiind ca mi-a scos toti prieteni si lider-ul din factiune... l-am crezut rau... dar nu era asa... pur si simplu isi facea datoria... pe urma dupa ce a renuntat la toate functiile, a intrat in clan (ToV) si am avut ocazia sa il cunosc cu adevarat...si chiar imi facusem o impresie foarte buna despre el... pe urma sa dus pe RPG4... si nu am mai tinut legatura...si acuma cand am vazut asta... chiar ma socat... adica nu fac pe "interensantu" pe aici nu am de ce... dar e ciudat sa sti ca cineva nu mai e priente noi... chiar daca l-am cunoscut doar intr-un joc...#stophate #ripvinnie http://imgur.com/a/pZGcd?

Link to comment
Share on other sites

Ro25ingb0000999902133685 - Ron

Ro89ingb0000999902265908 - eur

Numele posesorului este Rusu Petre Gabriel

Banca ING

 

 

Aceste conturi apartin familiei lui Vasile Nistor (Vinnie), toti cei care sunt dispusi sa ofere un mic sprijin 5lei-10 lei, cat poate fiecare, din putin se face mai mult. Dumnezeu sa-l ierte, sa-i fie tarana usoara.

 

RESPECTELE MELE! Chiar daca nu am 18 ani am sa ma rog de un amic sa facem o mica donatie!

Link to comment
Share on other sites

Sincer, când am auzit nu mi-a venit să cred, insă ziua aceea blestemată a venit, când tu ai plecat acolo sus...Dumnezeu să te țină lângă el, am apucat doar să vorbim putin, dar îmi minutele ălea mi-ai lăsat o impresie foarte bună, un tip de treabă, drăgut! Sincer ”moartea” ta, m-a afectat, oriunde te-ai duce o să mă gândesc la tine, ai fost un om minunat si ai ajut jocul ăsta cu multe, din păcate la o vârsta atât de scăzută te-ai stins din viată pe un pat de spital, „Dumnezeu” a decis că mai bine e așa, eu îti multumesc pentru tot, pentru momentele noastre, esti un băiat curajos si destept, așa o să rămâi în ochii mei până când nu o să mai fiu si eu. Sper că acolo sus să ne întâlnim cândva, pentru altii poate esti un amărât de player care avea pe un joc o functie, pentru mine ești mai mult, oricât ași încerca să îmi spun durerea, nu mai am ce să fac, acolo sus o să ne privești pe toti, nu știu cum a fost posibil așa ceva, nu mă gândeam niciodată la așa ceva, insă ”Moartea” te-a vrut pe tine, îmi pare rău de tine fost prieten. Dumnezeu să te țină lângă el, fost prieten! #Amin [-(

 

 

 

O să donez si eu! Dumnezeu să te ierte, si condoleante!

Link to comment
Share on other sites

Va multumim pentru tot sprijinul oferit ata pe facebook cat si pe forum. Multe mesaje sunt constructive pentru mine si toata familia mea. Sora mea mai mica citeste mesajele voastre cand nu are ce face.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.