Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema instalare windows


Recommended Posts

Ce problema ai?:Doresc sa instalez windows 10 si nu pot,dupa ce imi apare informatia cu "press any key.." si toate celalalte,mi se blocheaza dupa "copying windows files" si imi da eroarea "0x80070057".Nu stiu ce sa-i mai fac,am dat si formatare la toate partitiile,am dat restore defaults in BIOS.Cand vreau sa-i dau repair nu imi gaseste hard-ul,dar in BIOS mi-l gaseste.Tin sa precizez ca folosesc un laptop Asus.Multumesc!

O scurta descriere a situatiei, trebuie sa spui clar ce componente ai:descrierea mai sus.Detin un laptop asus cu urmatoarele componente : Intel i5 6198U 2.3 GHZ,4 GB RAM 2133 Mhz,Nvidia 920mx,display de 15,6" si 1366x768 resolutie si un HDD de 1 TB

Screenshot/Video:Nu am cum,scuze

Link catre posibilele rezolvari pe care le-ai incercat pe Google si nu au mers dintr-un motiv sau altul:Nu am gasit nimic bun pentru ce am eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.