Jump to content

[PREZENTARE]bawles


smailykEs ToV
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: bawles
- Prenume: Alin
- Varsta: 15 ani
- Locatia: Dambovita
- Ocupatie: Elev.
- Jocul(rile) preferat(e): GTA SA:MP si Counter Strike 1.6
- Hobby-urile tale: Baschet.
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Salut! Ma numesc Stanculeanu Alin-Ionut , locuiesc in minunatul oras Gaesti avand minunata varsta de 15 ani si imi continui studiile la liceul tehnologic Iordache Golescu. Sunt o persoana foarte de treaba , m-i sa mai spus de la prieteni ca sunt si foarte glumet , in unele cazuri sunt si foarte timid in fata unor anumite persoane , cunoscute sau necunoscute. Sunt o persoana calma pana la un anumit punct , stiu sa am rabdare in multe cazuri si sunt si destul de ambitios , daca imi propun sa fac ceva , continui acel lucru pana la capat, sunt o persoana foarte amabila si foate miloasa , mai bine spus m-i se face mila de ceva/cineva foarte repede , sunt o persoana cu cei 7 ani de acasa si cu capul pe umeri. Nu sunt fumator sau consumator de alcool , consider ca sunt nefolositoare si daunatoare pentru corpul meu , asa imi place sa ma intretin sanator, consumand foarte multe lichide (suc, compot, apa etc...) Sunt o persoana sociabila , imi place sa comunic cu alte persoane. De felul meu sunt scund , 1,56 m aproximativ , o culoare a parului castaniu si ochii verzi. Sunt zodia Fecioara , sunt nascut pe data de 09.09.2001. Timpul liber il petrec cu prietenii , fie la un suc , fie la un film .. si pe SAMP alaturi de acestia. Ca animal preferat este leul , imi place sa ascult muzica si sa vizionez filme .. , imi place foarte mult sa ma joc baschet , avand si antrenament de baschet de doua ori pe saptamana , sperand ca voi ajunge la un nivel destul de mare. Mereu am mers si inca voi merge pe principul "Respect pe cine ma respecta". Genul meu de muzica preferat este RAP-ul. Ma atrage acest gen de muzica datorita mesajelor de viata pe care le transmite.
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De la un prieten "TudorAlex12".
- Alte precizari?: Salut!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.