Jump to content

The Last Generation - Deschiderea unui nou clan [Poll]


TLG Alexandrew
 Share

Deschidere clan nou.  

137 members have voted

  1. 1. Sunteti de acord cu deschiderea unui nou clan pentru jucatori?



Recommended Posts

1U7yZBf.png

Salutare!Vin cu o idee legata de clan in care astept parere din partea fiecarui membru. Tinand cont ca multa lume doreste sa intre in clanul nostru si noi avem doar 50 slots, m-am gandit sa facem inca un clan pentru "juniori". In ce consta asta? Cei care doresc de azi inainte sa intre in TLG, vor trebui intai sa intre in acest clan de "juniori". Atunci cand un slot se va elibera din clanul principal, cel cu vechimea cea mai mare din TLG "Junior" va avea ocazia sa intre in clanul principal.

Clanul secundar va avea 25 sloturi. Ideea este ca eu impreuna cu Aka nu avem euro suficienti pentru a plati ambele clanuri si avem nevoie de sustinere din partea voastra. Orice suma este binevenita, chiar si 1 euro pe clienti lunar pentru a ajuta la dezvoltarea clanului.

Am sa las topicul deschis si astept pareri din partea voastra si chiar si alte idei in acest topic.

NU UITATI SA VOTATI!

Edited by TLG Alexandrew
Link to comment
Share on other sites

De ce nu, o idee buna, tinand cont ca sunt multi jucatori care merita si doar 50 de locuri. Daca aveti nevoie de ajutor financiar ma puteti contacta.

Pentru ei donezi dar mie nu imi dai 2 euro ba nesimtitule.

Legat de acest topic. Mi se pare o idee extrem de buna. Sunt multi jucatori care doresc sa faca parte din TLG dar nu pot intra datorita lipsei de locuri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.