Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cum îți repari avionul pe B-Zone?&Cum se dă escape pe B-Zone?


Xored
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului:Cum îți repari avionul pe B-Zone?&Cum se dă escape pe B-Zone?

Gen:Tutoriale
Data:07.03.2017-08.03.2017
Scurta prezentare:Astazi va invat cu se da escape pe B-zone si cum iti porti repara avionul stricat.
Link:

Link to comment
Share on other sites

Crezi ca te-ai dat drept mare șmecher folosind acel snitch? Ei bine, nu. Înca o data ne-ai demonstrat ca în d-ăștia d-alde voi nimeni n-ar trebui sa aibă încredere, și încă ceva, ceea ce ai facut tu nu este nici măcar 3 procente Thug Life, e doar prosteala si batjocură intr-aiurea.

Uite aici un exemplu de Thug Life într-un joc

Pentru a da un snitch n-ai nevoie de skill, si un IQ sunt 20 pare a fi deajuns.

Edited by OG BvD Dorin
Link to comment
Share on other sites

Crezi ca te-ai dat drept mare șmecher folosind acel snitch? Ei bine, nu. Înca o data ne-ai demonstrat ca în d-ăștia d-alde voi nimeni n-ar trebui sa aibă încredere, și încă ceva, ceea ce ai facut tu nu este nici măcar 3 procente Thug Life, e doar prosteala si batjocură intr-aiurea.

Uite aici un exemplu de Thug Life într-un joc

Pentru a da un snitch n-ai nevoie de skill, si un IQ sunt 20 pare a fi deajuns.

Am zis eu ca vreau sa fac THUG LIFE?Am zis eu ca nu sunt prost?Am zis eu ca sunt smeker?Am zis eu ca nu ma prostesc aiurea pe samp?NU.Am scris ca e un tutorial.Asta e un tutorial despre ce face comanda /snitch :|:-B.Te-am obligat eu sa te uiti?NU.

 

 

 

 

 

 

PS:Tare videoclipul.

Edited by Xored nWo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.