Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Raportare bug rob.


GF DumeeDilly

Recommended Posts

Nick-ul tau: Dumee.
Descrierea bug-ului:Azi dimineata cand am dat rob, am luat doar 59k si livrasem 600 de bijuterii. Dadusem rob in 4. Adineauri vazusem o intrebare pe /n "De ce se primeste doar 50k la rob?" iar helperul raspunsese ca probabil nu luase toate bijuteriile. Nu am crezut nici eu insa m-am convins. Am dat doar in 4 persoane, nu am de ce sa mint. Am uitat sa fac print la membrii grupului fiindca dupa mi-am adus aminte sa raportez bugul pe forum, dupa ce s-a terminat robul :)) Initial crezusem ca asa s-a bagat castigul la roburi dupa noul update.

Server: RPG4

Screenshot(s): http://imgur.com/a/1B7GV

Stiu ca dovezile nu sunt suficiente, dar daca si voi ati patit asta dati un reply si poate se rezolva.

Link to comment
Share on other sites

Nu e bug.

Uite de la tine din income log cine a fost in rob:

[NC]Dumee., [Alex.M].[LEGEND], [NTF]EchilibratuL (left), UMANGOZAUR.HYENA, [uK]bL0nDuL (left), AlexPOWER[bZ]

In update s-a specificat faptul ca de acum vor primi bani inclusiv cei care parasesc echipa de rob (si li se scad si punctele).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.