Jump to content

B-Olympics - Discutii | Discussions


RelaXx S4F
 Share

Recommended Posts

kAK6ew8.png



In acest topic se pot discuta lucruri despre Olimpiada care nu au un topic special.



Here you can discuss things about Olympics which don't have a special topic created.


Link to comment
Share on other sites

practic nu, nu as avea cum sa imi dau seama a cui e contul deoarece nu am acces la ip-uri, daca vor sa participe cu cont de minim nivel 5 e treaba lor.

Link to comment
Share on other sites

Organizare urata, nu se schimba regulile asa, eu aveam kart de juma de ora, am stat si la panda vreo 20 minute, iar tu cand eram la vreo 200 metrii de tine, langa chimist, decizi ca este timpul sa scoti undercoverul si sa te duci sa spawnezi 5 karturi, si te intelegeam daca te miscai in continuare, nu stateai pe loc sa vina toti cu TP, puteam sa castig corect si eu si Snake. Nu asa se face, sunt dezamagit.

Edited by MihaiNURATEZ
Link to comment
Share on other sites

@MihaiNURATEZ Iti inteleg suparearea, insa trebuie sa te gandesti si la circumstantele in care s-au intamplat lucrurile de mai sus. Am scos undercover deoarece mai erau 10 minute inainte de a se inchide evenimentul automat. Am spawnat alte 5 kart-uri deoarece nu mai era nici unul, toate fiind distruse (asa ca nu incerca sa ma minti ca in acel moment tu aveai kart). M-am oprit din miscare in momentul in care am fost anuntat de server ca mai am 5 minute si nimeni nu a venit cu TP, daca vrei iti ofer filmarea sa te convingi si singur. Imi pare rau ca te-am dezamagit, dar trebuie sa ma conformez si eu unor limitari ale scriptului, cum am spus si altora, daca crezi ca o poti face mai bine, esti invitatul meu sa vi cu propuneri pentru a imbunatati, nu critici inutile. O zi buna.

Edited by RelaXx S4F
Link to comment
Share on other sites

Esti tu sigur ca nu aveam kart, cred ca am facut si niste poze, stai asa 2 secunde sa caut.

Din pacate nu am facut poze, poti sa-l intrebi pe Mos.Antique, m-a urmarit cu Infernus.

Si eu nu am dat niciun sms cand ai spus sa-ti dam sa vedem daca te cauta cineva sa nu mi se intample ca lui Dark, i-ai zis numele pe event si toti s au dus dupa el si i au dat kill.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Plutonium ToV said:

bună ziua aș vrea să văd pe viitor o probă de poker mulțumesc @RelaXx S4F

suna bine, lasa mai multe detalii in topicul de propuneri

Link to comment
Share on other sites

Se vor mai organiza B-Olympics cu asa supraveghere? Ca ar cam trebui mai multa ca unii abuzeaza. Vreau sa stiu pentru viitorul B-Olympics. Salut!

Link to comment
Share on other sites

Daca vezi pe cineva abuzand te rog sa imi trimiti o dovada prin pm in zilele respective, nu dupa cateva luni. @SteelHellCat911 

Link to comment
Share on other sites

@A n n e imediat o sa apara si celelalte 5, sper sa va placa ;)

Link to comment
Share on other sites

@IAWY ZEW cel mai probabil da.

Link to comment
Share on other sites

@AIM BASTARDO you have not seen the moon

Link to comment
Share on other sites

On 10/31/2022 at 10:42 PM, Macu ToV said:

Exact intrebarea pe care a pus-o xVicenzo o am si eu, se vor mai adauga si pe viitor probe?

La asta se lucreaza si ma gandesc la probe pentru pentru olimpiada care va urma.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.