Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

BUG Rob


FreeQSee

Recommended Posts

@@Botys Ghytza, Eu am dat azi dimineata in 4 si am primit 71.xxx$. Am pus xxx ca nu mai stiu exact cat. Si am luat 600. Am uitat sa fac ss. Fac diseara sau maine daca e si pun si eu un topic si arat ca dam in 4 si cu 600 bijuterii nu da 88.9k. Vreau doar sa confirm ca este bug. Salut!

Link to comment
Share on other sites

@, @@Reding, atunci poate chiar așa o fi cum spuneți voi. Nu am mai dat rob de ceva vreme de la ultimul update și nu sunt la curent dacă există sau nu un bug însă din poza aia reiese că a furat tot, n-a specificat că a dat în 4 persoane deci l-am lămurit care-i treaba.

Link to comment
Share on other sites

Nu se cunosc circumstantele producerii acestei probleme, in mod normal nu se poate realiza.

Totusi, vazand ca intr-adevar se intampla lucruri nedorite, am sa adaug noi verificari la infiintarea grupului care sa inlature orice situatii.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.