Jump to content

Interviu #64 - Toriino - RPG2 Admin 5


Skipper
 Share

Recommended Posts

Bro No English version? :(:(

OFF: :-J:-J E buna asta.

 

ON: Un interviu destul de reusit. Felicitari pentru cele doua legende!

Link to comment
Share on other sites

@@South aNas, oh, i'm sorry for that, i would have translated it in English if i had enough time to. you still can ask me any question and get the reply in English xD.

Well at the moment I don't have any questions though =)) Because I am quite aware of your background . Don't remember we use to chill around in FBI Rancher :-J

Link to comment
Share on other sites

Un interviu foarte frumos, felicitări. Eu sunt uimit cum de un taliban a reușit să învețe limba română (din care știu că e o limbă grea) cu ajutorul prietenilor tăi de pe SA-MP.

Posibil voi ajunge și eu să mi se ia un interviu aici, dar încă nu-mi fac planuri :D.

 

Message for Toriino: You should try to listen Nicolae Guță and Florin Salam, they're awesome =))

Link to comment
Share on other sites

Imi place ce'a ce faceti prin acestea sectiune , un interviu frumos care pe mine unul ma face sa cunosc mai bine persoanele cu , care lucrez sau cu persoanele care imi doresc sa le cunosc .

Felicitari inca odata amandurora pentru interviu iar cat despre @@NC Chekhar nu cunosc care a fost experienta ta in Romania dar tin sa mentionez ca stapanesti aceasta limba foarte bine :)) .

Link to comment
Share on other sites

Un interviu frumos, chiar l-am urmărit și mi-a plăcut.

 

Este de apreciat cum o persoană care nu are interese directe în România (să locuiască în România, să aibă un job în România) a reușit să învețe limba română la un nivel mai ridicat ca unii din frații noștrii. Felicitări!

Link to comment
Share on other sites

Vă mulţumesc pentru feedback, acesta a fost interviul alături de Toriino, RPG 2 Admin 5!

Urmează interviul alături de actualul Admin 4 pe serverul RPG2, Nale! Click
Aştept întrebările voastre legat de interviul alături de Nale printr-un PM.

Întrebarea mea este:

 

*Vor fi adăugate în interviu doar întrebările care voi considera că sunt bine structurate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.