Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

YouTuber Forum Rank


Kelton
 Share

Recommended Posts

Lingote la orizont

 

*sunet de clopotel de stand cu inghetata*

 

Seranos linge bine si oricand aveti nevoie, un pm pe forum si va rezolva.

Nicio inghetata nu va ramane nerezolvata

Frate ce te bagi? Am vorbit cu tine?
Link to comment
Share on other sites

@, daca vorbesti de Clauddia, da, recunosc.

Si in continuare ma voi comporta la fel cu ea. Parerea nu mi-a fost schimbata.

Dar de ce iei tu apararea unei alte persoane? Si mai ales ca este fata, zic ca pare barbatesc, dar mna.. Daca cineva s-ar lua de tine, ea s-ar baga?

Am zis fete, nu am zis nume.
Link to comment
Share on other sites

@@LuckyLuciano, Da, corect..daca esti creator de acest gen de content pe parte de war-uri atunci faci un asemenea content si te respect.

Dar asa..ca o mica idee..daca esti bun la ceea ce faci pe turf de ce nu ai posta un war complet si ai taia doar fazele frumoase? Zic eu ca ai putea sa arati cum te descurci pe parcursul unui war complet...just my opinion.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca multi o dati din simple discutii despre cine si cine nu ar trebui sa ia acest grad pe forum in cearta si injurii la adresa celor "YouTuberi".

 

Pana la urma si ei fac content.

 

Bine, in conceptia mea, unul pe care oricine il face pana la urma, dar eu nu cred ca acel tip de content ar trebui promovat si asa mai departe.

 

Promovati ce trebuie vazut, ceva nou, ceva destul de misto. Nu tipul basic de gaming, asta oricine poate sa faca, promovati (chiar si pe cei cu putini abonati) oamenii care au un content misto si pe care vreti sa ii ajutati sa se dezvolte. Ar trebui interpretat astfel acest grad.

 

 

Link to comment
Share on other sites

CULMEA ! Tu nu esti LuckyLuciano nu-l parodiezi o data pe luna pe kelton, zici de B-Zone ca sunt o comunitate de 2 bani cu un staff de 2 bani si CULMEA CULMILOR TU NU ESTI LUCKYLUCIANO-N P**A MEA CA DACA JOCI CONTRA MEA TU NU MISTI LOL =)) TU JOCI PE 4 CEL MAI PROBABIL EU JUCAM PE 1 tu faci 10-5 si iei best EU FAC 70-0 CULMEA

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, bine frate, te las cu părerea ta, munciți și voi cu un PC mai slab cum e al meu și să văd dacă vă convine, pe lângă că eu ceea ce fac o fac pentru comunitate sunt mulți care vin cu hate, asta e frate, munca oricum îmi e apreciată de foarte multe persoane și nu contează vârsta lor, fie că au 12, 13, 14 ani, sunt și alții mult mai maturi și chiar mai mari și ca mine (peste 18 ani) care mă felicită pentru ceea ce fac și apreciază că mă dedic cu toate că am un PC mai slab, se știu ei cine, nu vreau să dau nume dar oricum, sunt din Staff.

 

Dacă @@Bobo mi-a dat gradul ăsta de YouTuber pe forum și am acces la unele lucruri la care un jucător de rând nu prea are este pentru că eu vreau să fac ceva aici, vreau să ajut cum pot și știu că nu sunt perfect, am și eu multe defecte dar asta e frate, suntem oameni, cu toții greșim, nu trebuie să ne dăm în cap pentru asta. Observ că în topicul ăsta deja se exagerează, e și cazul meu așa că ăsta e ultimul meu reply aici cel mai probabil, nu vreau să mai zic nimic și să intru în alte discuții.

 

Seară faină din partea mea!

Link to comment
Share on other sites

În viitor plănuiesc să-mi deschid o șhaormerie, aveți intenția ca celor care au șhaormerii/covrigării să le dați gradul De "Covrigar/Shaormar"? Adică daca da, fiți siguri că o să-mi denumesc șhaormeria/covrigăria B-Zone.

 

Mulțumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

@@zacKSENPAI, Ma amuzat foarte tare partea cand ai spus ca trebuie sa tai fazele cand esti omorat...daca este omorat atunci de ce nu lasa tot war-ul? De ce sa postezi doar fazele bune pe care le faci in mai multe war-uri? Tare curios sunt cine o sa posteze un war intreg...nu doar kill-uri de pe la spate si multe altele...haideti sa nu intram in detalii ca nu vreau sa fac hate sau sa fie acest mesaj perceput in acest mod.

 

 

@@LuckyLuciano, Da, corect..daca esti creator de acest gen de content pe parte de war-uri atunci faci un asemenea content si te respect.

Dar asa..ca o mica idee..daca esti bun la ceea ce faci pe turf de ce nu ai posta un war complet si ai taia doar fazele frumoase? Zic eu ca ai putea sa arati cum te descurci pe parcursul unui war complet...just my opinion.

Kill-uri pe la spate? Ironia cea mare e că-i spui tocmai lui Lucky asta, nu altceva.

War complet? Cine crezi că stă vere să se uite 2 ore cum mergi tu cu maşina pe turf?

 

@, bine frate, te las cu părerea ta, munciți și voi cu un PC mai slab cum e al meu și să văd dacă vă convine, pe lângă că eu ceea ce fac o fac pentru comunitate sunt mulți care vin cu hate, asta e frate, munca oricum îmi e apreciată de foarte multe persoane și nu contează vârsta lor, fie că au 12, 13, 14 ani, sunt și alții mult mai maturi și chiar mai mari și ca mine (peste 18 ani) care mă felicită pentru ceea ce fac și apreciază că mă dedic cu toate că am un PC mai slab, se știu ei cine, nu vreau să dau nume dar oricum, sunt din Staff.

 

Dacă @@Bobo mi-a dat gradul ăsta de YouTuber pe forum și am acces la unele lucruri la care un jucător de rând nu prea are este pentru că eu vreau să fac ceva aici, vreau să ajut cum pot și știu că nu sunt perfect, am și eu multe defecte dar asta e frate, suntem oameni, cu toții greșim, nu trebuie să ne dăm în cap pentru asta. Observ că în topicul ăsta deja se exagerează, e și cazul meu așa că ăsta e ultimul meu reply aici cel mai probabil, nu vreau să mai zic nimic și să intru în alte discuții.

 

Seară faină din partea mea!

 

Era să râd sincer la faza cu pc-ul slab, am 30fps-uri la war şi totuşi nu mă plâng, WTF?

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton changed the title to YouTuber Forum Rank
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.