Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[POLITICS] - Feedback


BIS aka OldNab
 Share

Recommended Posts

Imagini pentru politics

 

 

 

În acest topic, cei care frecventează categoria noastră îşi pot exprima opinia despre activitatea în această categorie, după următorul model:

 

Numele tău:

Părere despre "Politics":

Aspecte pozitive:

Aspecte negative:

Alte precizări:

Edited by BIS aka OldNab
Link to comment
Share on other sites

Numele tău: Nietzsche


Părere despre "Politics": Pozitivă.


Aspecte pozitive: Îmi place secțiunea cu ”Debates”. Ți-aș recomanda s-o dezvolți tot mai mult dacă dorești să atragi noi membri deoarece politica nu pe toți îi interesează, însă la subiecte de dezbatere oricine are o părere diferită și aceasta va permite mărirea activității în secțiunea dată.


Aspecte negative: Secțiunea e nouă și momentan mă satisface totul, deci n-am obiecții.


Alte precizări: N-am.


Link to comment
Share on other sites

Numele tău: Atticus


Părere despre "Politics": Una destul de bună. Unica secțiune din tot forumul în care sunt interesat.


Aspecte pozitive: Consider că secțiunea debates este una destul de interesantă, ceva nou pentru comunitate.


Aspecte negative: Momentan nimic.


Alte precizări: N-am.


Link to comment
Share on other sites

Numele tău: .KaTaLiN.

 

Părere despre "Politics": Pozitivă.

 

Aspecte pozitive: Bai ce sa zic imi place secțiunea asta este interesantă și ar fi fain sa o dezvolt mai mult.

 

Aspecte negative: Pentru moment doar pozitive.

 

Alte precizări: Succes!

Link to comment
Share on other sites

Numele tau: DaniRB

Parerea despre "Politics": Una chiar buna

Aspecte pozitive: Este o sectiune utila si interesanta pentru cei pasionati de politica, un loc in care se pot purta discutii si dezbateri productive pe subiectul unor chestiuni relevante in zilele noastre. De asemenea, exista destule informatii de baza aici, incat un utilizator de rand al forumului care nu este familiar cu teoria politica sa poata intelege cat de cat ce se vorbeste in aceasta zona si sa poata aplica informatiile de aici in viata de zi cu zi.

Aspecte negative: Nu stiu ce cauta feminismul in randul ideologiilor politice precum libertarianismul, fascismul, comunismul stc. Este mai mult un curent social decat o ideologie politica. In rest, nu prea sunt aspecte negative.

Alte precizari: -

Link to comment
Share on other sites

On 3/16/2020 at 5:33 PM, DaniRB said:

Nu stiu ce cauta feminismul in randul ideologiilor politice precum libertarianismul, fascismul, comunismul stc. Este mai mult un curent social decat o ideologie politica

În ziua de azi, ecologismul şi feminismul au trecut de la faza de curent social la cea de ideologie politică. :)

Link to comment
Share on other sites

Numele tău: Ailime

Părere despre "Politics": O sectiune interesanta si utila, imi place.

Aspecte pozitive: La Debates inveti cum sa-ti formulezi parerea, cum sa-ti spui punctul de vedere si cum sa construiesti argumente solide.

Aspecte negative: Nu sunt.

Alte precizări: Imi era dor de clubul de dezbateri de la scoala si m-am bagat la dezbatut pe-aici.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.