Jump to content

[POLITICS] - Întrebări şi răspunsuri


BIS aka OldNab
 Share

Recommended Posts

Imagini pentru politics

 

 

 

Ai o întrebare legată de politică? Postează după modelul următor:

 

Numele tău:

Întrebare:

Alte precizări:

 

ATENŢIE! Doar moderatorii categoriei au dreptul să răspundă întrebărilor. În caz contrar, se va acorda un avertisment verbal.

Edited by BIS aka OldNab
Link to comment
Share on other sites

Numele tău: Juve


Întrebare: De ce ai incercat sa deschizi si sa te ocupi de o asemenea sectiune, avand in vedere ca tineretul din Romania nu este interesat de asa ceva? Probabil numeri pe degete persoanele de pe acest forum care sunt interesate de asta.


Alte precizări: -


Edited by Juve
Link to comment
Share on other sites

@, de ce nu? N-ai de unde să ştii dacă o să devină interesaţi sau nu accesând această categorie. În fond, oricum nu mai am nimic altceva de făcut pe B-Zone, până când e gata serverul de GTA V (dacă va fi vreodată gata) am zis să mă ocup de chestia asta. Atât timp cât am primit aprobarea lui Bobo, dar şi aprobarea lui Steptu, pentru mine e interesant să administrez categoria asta.

 

Sper, totuşi, că nu suntem doar noi doi cei interesaţi de politică din întreaga comunitate.

Edited by BIS aka OldNab
Link to comment
Share on other sites

  • Numele tău: Mike
  • Întrebare: Având în vedere că l-au demis pe Ciucă, de când cu guvernul Ciolacu nu ne mai mișcăm deloc. Care este următoarea mișcare și pe cine urmează să aducă la guvernare ca să ne revenim puțin?
  • Alte precizări: Kogălniceanu se răsucește sub pământ
Link to comment
Share on other sites

On 3/21/2024 at 1:52 PM, Mike Oxlong said:
  • Numele tău: Mike
  • Întrebare: Având în vedere că l-au demis pe Ciucă, de când cu guvernul Ciolacu nu ne mai mișcăm deloc. Care este următoarea mișcare și pe cine urmează să aducă la guvernare ca să ne revenim puțin?
  • Alte precizări: Kogălniceanu se răsucește sub pământ

Nicolae Ciucă nu a fost demis, ci el și-a pus demisia ca parte din înțelegerile coaliției de anul trecut. Alte mișcări nu vor mai face până la parlamentarele din septembrie, ținând cont că totuși se înțeleg destul de bine liderii PNL & PSD. Depinde doar de noi să votăm cu cap pentru a-i da la o parte.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.